İzmir Web Tasarım Ajansı - Orbita Web Tasarım Ajansı

İzmir Web Tasarım Ajansı

İzmir web tasarım hizmeti ile markanızı dijital dünyaya taşıyoruz.
Markanızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek, profesyonel
görünüme sahip web siteleri tasarlıyoruz!

İletişime Geç
izmir web tasarım
SEO
SEO uyumlu web tasarımına sahip olun.
Ultra Hız
Ultra hızlı web sitesi tasarımı ile fark yaratın!
Kullanıcı Deneyimi
Kullanıcı deneyimine sahip web tasarımı
Performans
Performans odaklı web tasarım hizmeti alın.

İzmir web tasarım Hizmeti Neleri Kapsar?

Kreatif Tasarımlar
Markanıza ve hedef kitlenize uygun kreatif tasarımlar üretiyoruz.
Performans Odaklı
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve daha fazla site trafiğine sahip web tasarım hizmeti

E-Ticaret Web Tasarım

İzmir web tasarım hizmeti, ürün ve hizmetlerinizi kullanıcılara pazarlayabileceğiniz web tasarım hizmetidir. Kullanıcılar, web siteniz üzerinden sipariş oluşturabilir, ürün ve hizmetlerinizi satın alabilir.

Proje Başlatın

Kurumsal Web Tasarım

İşletmenizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtıp sergileyebileceğiniz web tasarım hizmetidir. Marka vizyonuna uygun, işletme kalitenizi yansıtan web siteler, profesyonel web tasarım ekibimiz ile oluşturulur.

Proje Başlat
Performans Odaklı
Websitenizin performansını artıracak, profesyonel SEO çalışmaları sağlıyoruz.
Özel Tasarım
Markanızın kurumsal kimliğine uygun web tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Birlikte Çalıştığımız Markalar

ahrefs
semrush

Ürün veya Hizmetlerinizi Pazarlayın!

İşletmenize ait profesyonel bir e-ticaret sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi pazarlayın. Yenilikçi web tasarım hizmeti ile, işletmenizi en iyi şekilde yansıtan web sitenizi, potansiyel müşterileriniz ile buluşturun.

Kurumsal web tasarım hizmeti ile rakiplerinizden ayrılın.

Dönüşüm Odaklı
Hedef kitlenize ulaşabileceğiniz, modern görünüme sahip, dönüşüm odaklı web sayfaları oluşturuyoruz!
Modern Tasarım
Birbirinden yaratıcı, hedef kitlenize ve markanıza uygun, dikkat çekici web siteleri tasarlıyoruz.
Yüksek Performans
Ultra hızlı, kullanışlı ve tamamen SEO uyumlu web sitesi tasarımları sunuyoruz.
İçerik Stratejileri
Hedef kitlenize ve markanıza uygun, dönüşüm odaklı içerik stratejileri kurguluyoruz.

SEO uyumlu web tasarım hizmeti ile trafiğe ulaşın.

Teknik SEO
Websitenizin tüm teknik sorunlarını gideriyor, SEO uyumlu hale getiriyoruz.
Fizibilite
Sektör – pazar araştırması, teknik sorun analizi ve anahtar kelime, rakip analizleri yapıyoruz.
Danışmanlık
Teknik SEO çalışması, içerik stratejileri ve link edinme stratejileri kurguluyoruz.
Raporlama
Websitenizin organik trafiğini ve sıralamalarını rapor olarak gönderiyoruz.

Yüksek performans ve ultra hızlı web tasarımına sahip olun!

Performans Odaklı
Markanız için oluşturduğumuz içerikleri performans odaklı olmasına büyük önem veriyoruz.
Analiz
Arama niyetine uygun, özgün ve okunması kolay içerikleri markanız için oluşturuyoruz.
Dönüşüm
İçerikler ile birlikte dönüşüm oranlarınızı maksimize etmek için çalışıyoruz.
Strateji
İçeriklerinizi deneyimlediğimiz stratejiler doğrultusunda, dönüşüm odaklı olarak kurguluyoruz.

Müşterilerimiz İzmir Web Tasarım Ajansı Hakkında Ne Düşünüyor?

İzmir web tasarım ajansları arasında en profesyoneli diyebilirim. Birlikte çalıştığımız süre boyunca inanılmaz bir proje çıkarttık! Orbita ekibi ile sektörümüzdeki en güvenilir ve en kaliteli web sitesi tasarımına sahip olduk diyebilirim. Her şey için teşekkürler!

Yasemin D.

E-ticaret sitemiz için Orbita ile tanıştık. Firmamız İstanbul ‘da olmasına rağmen ekibimiz ile Orbita ‘yı ziyarete İzmir ‘e gittik. Markamızı dijitale taşıma konusunda profesyonel bir e-ticaret web tasarımı çıkarttılar. Fakat, sadece bununla kalmadı. SEO ve Sosyal medya hizmetlerinde de Orbita ile çalışıyoruz…

Ümit F.

İzmir web tasarım firmaları arasında en iyisi diyebilirim. İzmir’de birçok web tasarım ajansı ile çalıştık. Web sitemizin tasarımını bir türlü hayal ettiğimiz gibi yapamadık! Hem maddi hem manevi bir kayıp yaşarken Orbita ile tanıştık. Bizi böyle bir dertten kurtarmakla kalmayıp, ultra hızlı ve kaliteli bir web sitesi tasarladılar. Teşekkürler…

Can K.

İzmir web tasarım denildiğinde aklıma ilk gelen mucize bir ekip. Bana ve işletmeme kattıklarını anlatmam, kelimelere dökmem oldukça zor. Yaklaşık olarak 3 yıldır birlikte çalışıyoruz. Oldukça güzel işlere imza attık. Her şey için teşekkürler.

Emel D.

İzmir Web Tasarım Ajansı İle 7/24 Açık Online mağazanıza hemen kavuşun!

Profesyonel İzmir Web Tasarım Hizmeti ile Markanızı Dijitale Taşıyın!

Modern bir web site ile işletmenizi potansiyel kitlenize etkili bir şekilde tanıtmaya hazırlanın. Kurumsal web tasarım hizmeti, dijital süreçlerinizi etkili bir şekilde geliştirmek ve tanıtmak için sizlere etkili sonuçlar sunar.
İzmir Web Tasarım Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

İzmir Web Tasarım Ajansı ve hizmetleri hakkında en çok yöneltilen soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Her işletmenin iş yükü bir olmadığı gibi, her sitenin de aynı zaman dilimlerinde bitmesini şüphesiz bekleyemeyiz. İzmir’den tüm dünyaya sunduğumuz kaliteli web tasarım hizmetini, sağlanacak olan iş yüküne göre belirlemekteyiz. Bu bağlamda site türü, önemli bir faktördür. Aynı zamanda içerik yoğunluğunun da önemi olduğunu bilmenizi isteriz. Fakat genellikle en geç 1-2 hafta içerisinde hazır hale getiriyoruz.

Bir e-ticaret sitesi ile kurumsal bir sitenin fiyatının aynı olmasını elbette bekleyemeyiz. Web tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0232 400 48 48 numaralı hattımızı dilerseniz arayarak, dilerseniz de Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal İzmir web tasarım hizmeti ile ürünlerinizi, menünüzü, fiyatlarınızı, görsellerinizi ve birçok çeşitli içeriği sergileyebilirsiniz. Fakat, site üzerinden satışa açamazsınız.

E-Ticaret sitesini kurumsal web tasarım sitesinden ayıran en önemli özellik, sitenizden satış yapabilme durumudur. E-ticaret siteleri, adından da anlaşılacağı gibi site üzerinden alışveriş yapmaya olanak sunar.

Orbita, Türkiye, İngiltere, Finlandiya, Amerika, Almanya, İsveç, Belçika, Fransa gibi birçok farklı ülkeye web tasarım hizmeti sağlamıştır.

Herhangi bir ülke sınırı olmamakla beraber dünyanın hemen hemen bütün ülkelerine profesyonel web tasarım hizmeti sunabilmektedir.

Orbita bir İzmir Web Tasarım şirketidir. Fakat, tüm Türkiye’ye ve hatta tüm dünya ülkelerine profesyonel olarak dijital pazarlama hizmetleri sağlamaktadır.

Bir web sitenin oluşturulması, hazırlanması ve kullanıma hazır hale getirilmesi web tasarım hizmetlerini kapsamaktadır.

Eğer daha önce bir web site oluşturmadıysanız, alan adınız, hosting paketiniz en verimli şekilde tarafımız danışmanlığında tercih edilir.

Hemen ardından web site ana yapısı oluşturularak gerekli alt yapı tamamlanır ve içerikler doldurulur.

Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Aldığımız geri dönüşler bizleri de daha da motive ediyor. Böylelikle işimize olan sevgimiz ve başarılarımız da günden güne kendini ön plana çıkartıyor. İzmir web tasarım ajansı olarak dünyanın dört bir yanına sağladığımız hizmet, hedeflerimize emin adımlarla ilerlememize olanak sunuyor.

En iyi İzmir web tasarım firmaları arasında olduğumuzu, işimize güvendiğimizi düşünüyor ve bunu en iyi şekilde yansıtıyoruz.

İzmir Web Tasarım Ajansı olan Orbita, web siteniz için. gerekli tüm işlemleri kurgular ve kullanıcıların ziyaret edebileceği hale getirir. E-ticaret web tasarımında sanal pos kurulum, alt sayfalar, ürün ekleme işlemleri, kategoriler, banner, slider tasarımları da İzmir web tasarım ajansı, Orbita tarafından hazırlanmaktadır.

Siteniz için gerekli araçlar ve paketler yıllık olarak satın alınır. Hosting, domain gibi ödemeler sizin tarafınızca yıllık olarak karşılanır. Bu sistemlerin ödemesini dilerseniz bizimle, dilerseniz bizden ayrıldıktan sonra günü geldiğinde yapabilirsiniz.

İzmir web tasarım hizmeti tek seferlik olmakla beraber, İzmir Web Tasarım Ajansı olarak kurulum sonrası teknik destek sağlıyoruz.

Web site hizmetleri konusunda İzmir web tasarım uzmanı ekibimiz, ihtiyaçlarınıza etkin bir şekilde yön verebilmektedir. Ayrıca, web sitelerinin arama motorlarında üst sıralamalarda yer alamları için SEO çalışmaları da yapmaktayız. SEO hizmeti için bize hemen ulaşın!

Hayır, genel ana yapıyı İzmir web tasarım uzmanı ekibimiz kurgular. Ayrıca, kreatif ve profesyonel bir görünüm yakalamak için gerekli estetik slider, banner gibi tasarımlar grafik tasarım ekibimiz tarafından oluşturulur.

Kısacası söz konusu web tasarım uzmanı olsa dahi, arkaplanda çalışan birçok farklı ekip projenizde görev almaktadır. İzmir web tasarım fiyatları da bu doğrultuda değişkenlik gösterebilmektedir.

Web Tasarım Danışmanlığı, web siteniz için gerekli tasarımsal düzenlemelerin ekibimizce düzenlenmesidir.

İzmir web tasarım uzmanı ve grafik tasarım ekibimiz ile birlikte site için gerekli düzenlemeleri ve optimizasyonları etkin bir şekilde hazırlamaktadır.