Orbita
Dönüşüm ve Performans Odaklı SEO

SEO Ajansı

Profesyonel bir SEO Ajansı ile tanışmanızın vakti geldi mi? Web sitenizin trafiği beklentilerinizin altında mı? O zaman, sizi SEO dünyasına davet ediyoruz. Web siteni daha üst sıralara taşıyarak %100 organik trafik ve büyüme elde edin! Daha fazla tıklama alın, gelirlerinizi artırın ve markanızı potansiyel müşterileriniz ile buluşturun.

Performans Odaklı Dönüşüm Odaklı Uluslararası

İletişim Formu

Hemen tanışalım!

  Performans Odaklı SEO Ajansı Hizmetleri

  SEO Ajansı Orbita ile dönüşümlerinizi ve organik trafiğinizi artırmaya hazır mısınız? Hemen başlayalım!

  Bir web sitesi SEO denetimi, SEO planınızın temelini oluşturur. Web sitenize ilişkin en iyi sonuçları ve öngörüyü elde etmek için SEO ekibimiz çeşitli SEO Ajansı profesyonel SEO araçlarını kullanır. Bu kaynaklarla web sitenizin SEO denetimine çok yönlü bir yaklaşım getirebilir ve kuruluşunuza rekabetçi bir SEO stratejisi sağlayabiliriz.

  Orbita'nın yeni nesil SEO stratejileri ile sitenizin performansı ve organik trafiği iyileştirilir. 

  Birbirinden kaliteli ve SEO uyumlu içerikler ile sadece organik trafiği artırmıyoruz! İçerikler ile satışlarınızı ve dönüşüm oranlarınızı iyileştiriyoruz...

  #EKİP
  SEO Ajansı raporlama

  PROJE YÖNETİMİ

  seo ajansı proje araçları
  seo ekibi

  SEO ANALİZİ

  seo ajansı proje araçları
  seo ajansı analiz ekibi

  RAPORLAMA

  seo ajansı proje araçları

  Kullandığımız araçlar

  SEO projelerinde profesyonel SEO araçları ve programları kullanıyoruz.

  Image link
  Image link
  Image link
  Image link

  Profesyonel SEO Ajansı ile çalışmanın avantajları:

  Fikir ve tecrübelerimizi, stratejik planlama ve performans ölçümlemesi ile birleştirerek, işinize yenilikçi pazarlama çözümleri sunuyoruz.

  İyi bir analiz, rekabeti kızıştırmanın başlangıcıdır.

  SEO Ajansı olarak profesyonel SEO uzmanı ekibimiz ile birçok farklı gözden çevrimiçi gözlem gerçekleştiriyoruz. Boşlukların nerede olduğunu, yapılan hataların neler olduğunu ve olabileceğini, bizden sonra sürecin neleri değiştirebileceğini en iyi şekilde analiz ediyoruz.

  Profesyonelliğe geçiş için optimizasyon hazırlıkları.

  İyi tanımlanmış bir SEO stratejisi kurgulamak, markamızı hak ettiğimiz konuma getiren şeydir. Müşterilerimizin dijitalde en verimli şekilde büyüyebilmesi için gerekli stratejiler tamamlandıktan sonra site iç/dış optimizasyon hazırlıkları başlar.

  Performans odaklı stratejiler, başarıya götürür.

  Gerekli SEO araştırmalarını ve analizlerini tamamladıktan sonra SEO Ajansı olarak ekibimizin beyin fırtınalarının yoğun olduğu döneme geçişi başlar. SEO’nun uzun vadeli bir süreç olduğunu iyi biliyoruz. Dönüşüm odaklı müşterileri size kazandırmak için sağlam bir alt yapı kurguluyoruz.

  İleri seviye SEO stratejileri için, iyi gözlem gerekir.

  Bir SEO Ajansı’nı ve müşterilerini başarıya ulaştıran en önemli adımlardan biri “izleme”dir. Organik trafik, anahtar kelime sıralaması ve serp konumları, etkileşimler, hedeflerimiz ve dönüşüm oranlarımızı izliyor ve yol haritamızı bu doğrultuda çiziyoruz.

  Daha iyi SEO için, derinlemesine bir araştırma!

  SEO uygulamalarına geçmeden önce web sitenizin gereksinimlerini en iyi şekilde araştırıyoruz. Markanızı ve potansiyel hedef kitlenizi en iyi şekilde tanımaya çalışıyoruz. Performans odaklı anahtar kelimeler, rekabet ve konum araştırmaları yaparak dijital süreci en verimli şekilde başlatıyoruz.

  Neler yaptık, ne kadar yol kat ettik?

  Orbita SEO Ajansı olarak SEO sürecini ve elden edilen sonuçları tüm şeffaflığıyla sizlere sunuyoruz. Başlangıçtan itibaren kat edilen yolların performans ölçümünü değerlendiriyoruz. Daha iyi bir süreç sağlayabilmek için iletişime önem veriyoruz.

  Orbita SEO Ajansı ile %73 daha fazla dönüşüm kazanın!

  Performans ve dönüşüm odaklı SEO stratejilerimiz ile müşterilerimiz ortalama %73 daha fazla dönüşüm elde etti!

  Orbita, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek için profesyonel bir ekibe sahiptir.

  Detaylı aylık raporlar sunar, böylece kampanyanızın performansını anlayabilir ve geliştirebilirsiniz.

  Deneyimli ve uzman bir SEO ekibine sahiptir, sürekli eğitim ve gelişim sağlar.

  Orbita, SEO’da son trendlere ve güncel stratejilere odaklanır, sizi rekabetin önünde tutar.

  Orbita, Yatırım getirisi (ROI) odaklı çalışır, yatırımınızın karşılığını almanıza yardımcı olur.

  Orbita, Şeffaf sözleşmeler ve düzenli faturalandırma sunar, maliyetleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

  Diğer SEO ajansları teknik destek hizmetleri sınırlı olabilir ve sorunlarınıza yanıt verme süreleri daha uzun olabilir.

  Raporlama daha sınırlı olabilir veya periyodik olarak sunulmayabilir, bu nedenle performansı izlemekte zorluk yaşayabilirsiniz.

  Personel kalitesi, tecrübesi ve deneyimi konusunda beklentinizi karşılamayabilir.

  Daha geleneksel veya eski stratejiler kullanabilir, bu da sıralamalarda geri kalmanıza neden olabilir.

  Sadece organik trafik odaklı çalışma yapılabilir ve yatırımınızın karşılığını alamayabilirsiniz.

  Sözleşme ve faturalandırma konusunda daha az şeffaf veya esnek olabilir, beklenmedik mali sürprizlere yol açabilir.

  Gurur Tablomuz

  İlk sayfa başarısı elde ettiğimiz, arama hacmi en yüksek anahtar kelimeleri görmek ister misiniz?

  SEO Ajansı Vaka

  Başarı hikayenizi birlikte oluşturalım!

  Image
  Google 4.9

  Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

  Orbita SEO Ajansı hakkındaki görüşler

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sizlerden gelen soruları cevaplandırdık!

  SEO, yani Search Engine Optimization (arama motoru optimizasyonu) anlamına gelir. Detaylı SEO içerikleri için bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.

  SEO öğrenebilmek için teorik bilgileri uygulamaya dökmek gerekir. Daha fazla SEO hakkında bilgi edinmek için bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.

  SEO olmadan web sitenizi geçici süre olmak kaydı ile reklamlar ile ön sıralara taşıyabilirsiniz. Ancak SEO'su yapılmış bir site reklam gerektirmeden sizleri uzun süre ön sıralarda tutabilir.

  Hiçbir SEO Uzmanı veya Ajansı Google organik arama sonuçlarında sıralama garantisi veremez. Bunun sebebi rekabet ve web sitenin durumudur. Sıralama değişkenlik gösterebilir.

  SEO, organik arama sonuçlarında web sitenizin sıralamasını iyileştirmeyi hedeflerken, Google Ads ise reklam vererek hemen üst sıralarda görünmenizi sağlar. Dolayısıyla hangisini seçmeniz gerektiği amacınıza bağlıdır. Anlık ve kısa süreli yükseliş için Google Ads, kontrollü ve uzun süreli yükseliş için SEO diyebiliriz.

  SEO uyumlu makale veya içerik yazmak için web sitenizin ve rakip şirketlerinizin arama hacmi yüksek anahtar kelimelerine odaklanmalısınız.

  SEO (Search Engine Optimization), organik arama sonuçlarında web sitenizin görünürlüğünü artırmaya odaklanırken, SEM (Search Engine Marketing) ise arama motoru reklamcılığına odaklanır ve reklam vererek hızlı sonuçlar elde etmeyi sağlar.

  SEO danışmanlığı, bir şirketin web sitesinin organik arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkması için stratejiler geliştiren ve uygulayan uzman bir hizmettir..

  SEO ajansıyla çalışan bir web sitesi, rakiplerine göre daha fazla site trafiği ve arama motorlarında daha yüksek görünürlük elde eder. SEO, markaların değerini ve bilinirliğini artırır, bu nedenle SEO hizmeti almak satışları ve marka değerini artırır.

  Orbita SEO Ajansı, rekabetçi bir sektörde bile başarıya ulaşmanızı sağlar. Profesyonel ekibimiz, web siteniz için başarılı çözümler ve stratejiler geliştirir ve hedeflerinize uygun olarak uygular.