Sosyal Medya Yönetimi - Orbita Dijital Performans Ajansı
loader image

Sosyal Medya'da fark yaratın!

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimiz ile marka ve işletmeleri hedeflediği noktalara getiriyoruz. Orbita ekibi olarak alanında uzman sosyal medya danışmanları ile en iyi performansı sağlamak için buradayız!

Tasarım
Hedef kitlenize uygun sosyal medya tasarımları üretiyoruz.
Reklam Yönetimi
Sosyal medya reklamlarınızı optimize ediyor ve yönetiyoruz.
İçerik Planlama
Gönderilerinizi aylık olarak planlıyoruz.
Raporlama
Her hafta ve her ay düzenli olarak rapor gönderiyoruz.

Müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun çalışıyoruz.

Dünyanın dört bir yanında markaları büyütüyoruz!

+0

Müşteri

+0

Yıllık Tecrübe

+0

Online Toplantı

+0

Ülkeye Hizmet

Dünyanın dört bir yanında markaları büyütüyoruz!

+0

Müşteri

+0

Yıllık Tecrübe

+0

Online Toplantı

+0

Ülkeye Hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı hakkında sizlerden almış olduğumuz soruları cevapladık! Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya ajansı hakkındaki sorularınız ve hizmetlerimiz için hemen bize ulaşın...

Sosyal Medya Ajansı, markanızın/işletmenizin  dijital platformlardaki yönetimini gerçekleştirir. Sosyal medya aracılığı ile markanızı/işletmenizi potansiyel müşterilerinize ulaştırır. Sosyal medya ajansı, markanızın hedeflerine göre bir yol haritası oluşturur. İçerik pazarlama çalışmaları, sosyal medya tasarımları gibi çalışmalarla markanızı sosyal medyada güçlendirir. Ayrıca, sosyal medya reklamları yönetimi sağlanır. Reklamlar satışa yönelik veya marka bilinirliğini artırmaya yönelik olabilmektedir. 

Sosyal medya tasarımları özgün, dikkat çekici ve performans odaklı olmalıdır. Potansiyel müşterilerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olan tasarımlarla dijital performansınızı artırabilir, güçlendirebilirsiniz. Görsel tasarımlar ile kitlenize hitap ederek markanız ile müşterileriniz arasındaki iletişimi güçlendirmek mümkün. Sosyal medya tasarımları hizmetimizden faydalanmak için hemen bize ulaşın!

Sosyal medya pazarlaması, her platformun dinamiklerine yönelik, potansiyel müşterilerinize uygun içerikleri üreterek yapılmaktadır. Sosyal medya aracılığı ile potansiyel müşterilerinize ulaşmak, satışlarınızı artırmak ve markanıza değer katmak oldukça mümkündür!

Sosyal medya yönetimi çalışması içerisinde, içerik takvimi ve içerik oluşturma, online reklam kampanyaları düzenleme, etkileşim artırma, dijital projeler yaratma, müşteri yönetimi, şikayet ve kriz yönetimi gibi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir sosyal medya ajansı ile çalıştığınızda, markanızın tüm dijital adımları yeniden planlanıyor. Doğru içerik, etkili reklam yönetimi ve analizle markanızın bilinirliği artıyor.

Sosyal medya ajansı ile çalışmak dijital pazarlama için oldukça önemli bir yere sahiptir. Profesyonel bir ekip ile sosyal medya hesabınızın yönetilmesi dijital pazarlamadaki performansınıza önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Bir marka ile sosyal medya üzerinden olumlu bir deneyim yaşayan kişilerin %71’i o markayı çevresine anlatıyor. Markanın sosyal medya sayesinde müşteri portföyünün ne kadar genişlediğini düşünebiliyor musunuz? İşte tam olarak markaların sosyal medyayı etkili kullanması bu kadar önemli.

Hemen Bize Ulaşın!

Markanızın sosyal medya yönetimi hakkında neler yapabiliriz, konuşalım.