Sosyal Medya Yönetimi ile fark yaratın!

Sosyal Medya Yönetimi hizmeti ile marka ve işletmeleri hedeflediği noktalara getiriyoruz. Orbita ekibi olarak alanında uzman sosyal medya danışmanları ile en iyi performansı sağlamak için buradayız!

Hemen Başla WhatsApp

Sosyal Medya Danışmanlığı

Dönüşüm Odaklı Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi nedir?

Sosyal medya yönetimi, markanızın Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn, Youtube gibi sosyal medya platformlarında yapılan çalışmalara verilen genel bir terimdir. Orbita, sosyal medya yönetimi ile sosyal medya platformlarınızda görünürlüğünüzü, marka bilinirliğinizi artırmaya, potansiyel müşteri datanızı genişletmeye yönelik çalışmalar sağlar. Başlangıç aşamasında algoritmaya uygun biyografi, profil fotoğrafı, hesap optimizasyonları ve birçok farklı ana yapı düzenlemesi sağlanır. Sonraki aşamada Orbita’nın alanında uzman sosyal medya danışmanı ekibi ile, sosyal medya post, story tasarımları hazırlanır. Bu tasarımlar oldukça özgün, minimal ve kullanıcıları etkileyen kreatif içerikler şeklinde oluşturulur. Sosyal medya yönetiminde kullanılan araçlar oldukça önemli olacağı gibi, içeriğinde kullanılan görsel kaliteleri de bir o kadar önemlidir. Orbita, premium sitelerden sizler için satın aldığı görseller ile birbirinden özel çalışmalarını oluşturur. Bu sayede görsel telif problemlerinin önüne geçilir. Sosyal medya reklam yönetimi ise, sosyal medya hesap yönetiminin en önemli unsurlarından biridir. Instagram, facebook gibi hesap reklam yönetimleri, günümüz dijital pazarlamasında oldukça önemli bir yer edinmekle beraber, günde milyonlarca işletme, bu platformlardan reklam vermektedir.

Orbita Sosyal Medya Ajansı, neler yapar?

Sosyal Medya Ajansı, markanızın/işletmenizin dijital platformlardaki yönetimini gerçekleştirir. Sosyal medya aracılığı ile markanızı/işletmenizi potansiyel müşterilerinize ulaştırır. Sosyal medya ajansı, markanızın hedeflerine göre bir yol haritası oluşturur. İçerik pazarlama çalışmaları, sosyal medya tasarımları gibi çalışmalarla markanızı sosyal medyada güçlendirir. Ayrıca, sosyal medya reklamları yönetimi sağlanır. Reklamlar satışa yönelik veya marka bilinirliğini artırmaya yönelik olabilmektedir. Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizde kullandığımız araçlar; Sosyal medya araçları, premium olarak kullanılan profesyonel bilgisayarlar ve uygulamaları kapsamaktadır. Photoshop, Illustrator, InDesign gibi tasarım programları, sosyal medya yönetiminde tasarımları oluşturmak için uzman ekibimizin kullandığı bazı programlardır. Bunun yanında hesap istatistiklerini analiz eden araçlar, gönderi zaman planlaması yapan kendi CRM sistemimiz ile gönderi içeriği, açıklamasıyla beraber önceden planlanmaktadır.

Sosyal Medya Müşterilerimiz

Orbita Hakkında Ne Düşünüyor?

Tasarımların ve hizmetin kalitesini sonuna kadar hissediyorsunuz. Markamıza farklı bir vizyon ve kalite kattıkları için çok teşekkür ederiz. Orbita Ajansı ile sosyal medyadadan potansiyel müşterilerimize ulaşmakla kalmayıp ciromuzda ciddi artışlar elde ettik!

Derya D.

Sosyal medya ajansı arayışı içerisindeydik, Orbita’nın reklamları ile bu arayışı fazlasıyla giderdik. Satışlarımız, tasarım ve reklamlar sayesinde x3 katına ulaştı. Teşekkürler!

Gökhan Y.

Orbita’dan önce reklam hesabımızda sorunlar yaşıyor ve bir türlü dönüşüm alamıyorduk. Neyse ki, Orbita yardımımıza yetişti. Mükemmel enerjileri ve deneyimleri ile başarılı sonuçlar elde ettik.

Uğur K.

Genç, profesyonel ve tecrübe dolu bir ekip. Hızlı çözümler ve inanılmaz tasarım yetenekleri ile markamızı sosyal medyada en iyi şekilde yönetiyorlar. Üstelik, ihtiyaçlarımızı bizden önce bize sunup, uygulamaya alıyorlar.

Deniz G.

Sosyal medya arayışı içerisindeydik, Orbita ‘nın reklamları ile bu arayışı fazlasıyla giderdik. Satışlarımız, tasarım ve reklamlar sayesinde x3 katına ulaştı. Teşekkürler!

Tuna G.

Orbita ile sosyal medya tasarımları, sosyal medya hesap yönetimi hizmetleri alanında çalışmaya başladık. Etkileşim, takip ve görsel görünüm anlamında bizi başka bir seviyeye taşıyan bir ekip!

Pervin B.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi ve Sosyal Medya Ajansı Orbita hakkında, ekibimize en çok yönelten sorular yer almaktadır.

Sosyal medya araçları, premium olarak kullanılan profesyonel bilgisayarlar ve uygulamaları kapsamaktadır.

Photoshop, Illustrator, InDesign gibi tasarım programları, sosyal medya yönetiminde tasarımları oluşturmak için uzman ekibimizin kullandığı bazı programlardır.

Bunun yanında hesap istatistiklerini analiz eden araçlar, gönderi zaman planlaması yapan kendi CRM sistemimiz ile gönderi içeriği, açıklamasıyla beraber önceden planlanmaktadır.

Sosyal medya tasarımları özgün, dikkat çekici ve performans odaklı olmalıdır. Potansiyel müşterilerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olan tasarımlarla dijital performansınızı artırabilir, güçlendirebilirsiniz. Görsel tasarımlar ile kitlenize hitap ederek markanız ile müşterileriniz arasındaki iletişimi güçlendirmek mümkün.

Sosyal medya tasarımları hizmeti, sosyal medya hesap yönetiminin içerisine dahil farklı paketlendirmeler ile sizlere sunulmaktadır.

Sosyal medya yönetimi çalışması içerisinde, içerik takvimi ve içerik oluşturma, online reklam kampanyaları düzenleme, etkileşim artırma, dijital projeler yaratma, müşteri yönetimi, şikayet ve kriz yönetimi gibi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir sosyal medya ajansı ile çalıştığınızda, markanızın tüm dijital adımları yeniden planlanıyor. Doğru içerik, etkili reklam yönetimi ve analizle markanızın bilinirliği artıyor.

Sosyal medya ajansı ile çalışmak dijital pazarlama için oldukça önemli bir yere sahiptir. Profesyonel bir ekip ile sosyal medya hesabınızın yönetilmesi dijital pazarlamadaki performansınıza önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Bir marka ile sosyal medya üzerinden olumlu bir deneyim yaşayan kişilerin %71’i o markayı çevresine anlatıyor. Markanın sosyal medya sayesinde müşteri portföyünün ne kadar genişlediğini düşünebiliyor musunuz? İşte tam olarak markaların sosyal medyayı etkili kullanması bu kadar önemli.

Orbita, öncelikli olarak sektörü analiz ederek sosyal medyanızın ihtiyacı olan en uygun paketi sizlere sunar. İhtiyaçlar ve sağlanacak hizmet detaylarına göre sosyal medya yönetimi fiyatları sizlere sunulur.

Bu bağlamda önemli olan, hesabınızın neye ihtiyacı olduğudur. Paylaşım sayısı, reklam yönetimi gibi farklı detaylar farklı fiyatların oluşmasında ön etkendir.

Fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Sosyal medya hesap yönetimi sağlanacak platformların kullanıcı ad ve şifre bilgileri tarafımıza iletilmelidir.

Sosyal medya uzmanı ekibimiz, başlangıç sağlamamızın hemen ardından hesaplara giriş yaparak düzenlemelere başlar ve stratejileri oluşturur.