Dönüşüm Odaklı Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel hesap ve reklam yönetimi ile sosyal medyada başarıyı yakalayın! Alanında uzman ekibimiz ile tanışın.

Kobi

Yerel İşletmeler

Profil Analizi
Hesap Yönetimi
İçerik Stratejisi

E-Ticaret

E-Ticaret Şirketleri

Etkileşim Stratejileri
Profesyonel Reklam Yönetimi
Dönüşüm Odaklı İçerik Üretimi

Kurumsal

Yüksek Rekabet

Dönüşüm Optimizasyonu
Yeni Nesil Stratejiler
Profesyonel Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizin detayları

Her sektörün kendine has dinamikleri ve stratejileri bulunuyor. Size en uygun stratejiler ile sosyal medyada ön plana çıkın!

Daha fazla etkileşim ve dönüşüm

Kapsamlı Hesap Yönetimi

Profesyonel İçerik Üretimi
Kreatif Tasarımlar
Dönüşüm Odaklı Reklam Stratejileri
Image link

Ölçeklendirme

Markanızın satışlarını ve etkileşimlerini sosyal medya platformlarında ölçeklendirecek stratejileri uyguluyoruz.

Kreatif Görünüm

Görünümün önemli olduğunu biliyoruz! Hedef kitlenize ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar üretiyoruz.

Kesintisiz Hizmet

Markanızı benimsiyor, uzman ekibimiz ile birlikte sorularınızı cevaplıyor, sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi için ajans arayışınız burada son veriyor!

Orbita ile çalışmaya başladığınız zamanda şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

Gelişmiş Analiz
Gelişmiş analizlerimiz ile doğru hedef kitlenizi öğrenin. İçerik stratejilerimiz ile dikkatleri üzerinize çekin!
Daha Fazla Etkileşim
Yatırım getirinizi (YG) ve sonuçları en üst düzeye çıkarın ve reklamlarınızda daha fazla etkileşime ulaşın.
Marka Bilinirliği
Site ziyaretçilerine, e-posta abonelerine ve daha fazlasına yeniden pazarlama yapın ve markanızın bilirinliği artırın.
Doğru Hedefleme
İşletmeniz için en önemli hedef kitleye ulaşın ve onları potansiyel müşterilere dönüştürün.
Maliyetleri Azaltın
Gereksiz tüm maliyetlere son veriyoruz. Minimum maliyet ile maksimum performans kazanın!
Müşteri Yaşam Boyu Değerini
Tekrarlanan satışlar, kulaktan kulağa tavsiyeler ve daha fazlası için müşteri sadakati yaratın!

Birinci Sınıf Sosyal Medya Yönetimi ile tanışın!

Sosyal medya yönetimi hizmetleri, farklı sektörlerdeki işletmeler için sosyal stratejinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Algoritmalar değiştikçe işletmeler sosyal reklamcılıkla doğru kişilere doğru zamanda ulaşmak için stratejilerini çeşitlendirebilir.

Her sosyal medya platformunun insanlara ulaşma konusunda kendine özgü bir yolu ve her birinin avantajları vardır. Sonuç olarak, hemen hemen her sektördeki işletmeler, belirli hedef kitlelerini etkilemek, bilgilendirmek ve dönüştürmek için sosyal reklamcılığın kullanımından yararlanabilir.

Ajansımızın ve sosyal medya yönetimi hizmetlerimizin çevrimiçi varlığınızı nasıl büyütebileceğini, satışlarınızı artırabileceğini ve müşteri bağlılığınızı nasıl geliştirebileceğini bizimle iletişime geçerek keşfedin. 

Sosyal medya reklam yönetiminin yararları hakkında doğrudan bir strateji uzmanıyla konuşmak isterseniz 0232 400 4848 telefondan bizimle iletişime geçmekten veya bugün çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin!

Oluşturduğumuz Sosyal Medya Tasarımları

Sektörünüzün dinamiklerini yakından takip ediyor ve profesyonel hizmetler sunuyoruz!

Image link
Image link
Image link
Image link

Sosyal medya hakkındaki tüm gelişmeler ve ipuçları

Sosyal medya hesabınızı daha etkili hale getirmek, gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız; blog içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Image link
Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?
Image link
Instagram Reklam Verme Ücretleri Nedir?

Sıkça sorulan sorular

Orbita Sosyal Medya Ajansı ve hizmetleri hakkında tarafımıza yöneltilen soruları buradan inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya tasarımları özgün, dikkat çekici ve performans odaklı olmalıdır. Potansiyel müşterilerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olan tasarımlarla dijital performansınızı artırabilir, güçlendirebilirsiniz. Görsel tasarımlar ile kitlenize hitap ederek markanız ile müşterileriniz arasındaki iletişimi güçlendirmek mümkün.

Sosyal medya tasarımları hizmeti, sosyal medya hesap yönetiminin içerisine dahil farklı paketlendirmeler ile sizlere sunulmaktadır.

Sosyal medya ajansı ile çalışmak dijital pazarlama için oldukça önemli bir yere sahiptir. Profesyonel bir ekip ile sosyal medya hesabınızın yönetilmesi dijital pazarlamadaki performansınıza önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Bir marka ile sosyal medya üzerinden olumlu bir deneyim yaşayan kişilerin %71’i o markayı çevresine anlatıyor. Markanın sosyal medya sayesinde müşteri portföyünün ne kadar genişlediğini düşünebiliyor musunuz? İşte tam olarak markaların sosyal medyayı etkili kullanması bu kadar önemli.

Orbita; dünyanın dört bir yanından onlarca farklı ülkede birçok markanın sosyal medya ajansı olmuştur. Amerika, Almanya, İngiltere, Finlandiya, Belçika, Hollanda gibi ülkedelerde profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra hemen hemen 81’ilde birçok farklı markaya hizmet vermiştir.

İnternette ücretli reklam seçenekleri sunan pek çok sosyal medya reklam platformu bulunsa da ilgili hedef kitleye ulaşmanızı sağlayacak platformu seçmek önemlidir. 

Hedef kitleniz hangi sosyal medya platformlarını kullanıyor?

  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Pinterest
  • instagram
  • LinkedIn
  • Tiktok

Stratejistlerimizin yanı sıra sosyal medya uzmanlarımız da işletmenizin sosyal medya  yönetimi hizmetleriniz için en iyi platformları seçmesine yardımcı olabilir. Şirketinizin, şirketiniz için en yararlı ağlara odaklanmasına yardımcı olmak, daha büyük getiri ve daha iyi sonuçlarla sonuçlanabilir. Aşağıda farklı platformlar ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin:

Facebook reklamcılığı

Facebook şu anda en büyük sosyal medya reklam platformudur ve büyük ihtimalle öyle kalacaktır. Facebook'ta Ocak 2023 itibarıyla 2,963 milyar günlük aktif kullanıcı bulunmaktadır. Siz Facebook'u kullanmıyor olabilirsiniz ancak ya hedef kitleniz aktif olarak kullanıyorsa?

Facebook, sosyal medya reklamcılığı trendlerinde lider olarak geniş çapta tanınmaktadır. Facebook reklamcılığı  hemen hemen her işletme için işe yarar ve sosyal reklamcılığa başlamak için harika bir yerdir.

Facebook, çeşitli reklam formatlarına ek olarak, reklamverenlerin belirli demografik özellikleri, ilgi alanlarını ve davranışları hedeflemesine olanak tanıyan hedefleme seçenekleri sunar. Facebook ayrıca kullanıcıların alışveriş yaptığı, seyahat ettiği ve çok daha fazlasına göre kullanıcıları hedefleyebilir!

Instagram Yönetimi

Instagram'ın sahibi Facebook'tur, dolayısıyla reklam sistemleri benzerdir. Instagram, reklamcılığı 2015 yılında başlattı ve o günden bu yana ciddi bir büyüme kaydetti. Hatta Instagram'da reklam verme o kadar arttı ki son 2 yılda BGBM başına ortalama maliyet %55 arttı.

Görseller, Instagram reklam kampanyası kreatifinin en önemli unsurlarından biri olmasa da biridir. Dünyanın en iyi ürününü en iyi müşteri hizmetiyle satıyor olmanızın bir önemi yok; görselleriniz zayıfsa Instagram kampanyanız zarar görecektir.

Instagram reklamları Facebook ile aynı formatta olabilir: fotoğraf, video, atlıkarınca, slayt gösterisi ve Hızlı Deneyimler. Instagram ayrıca kullanıcıların web sitesi tıklamaları, dönüşümler, uygulama yüklemeleri, etkileşimler, video görüntülemeleri ve farkındalık gibi kampanya hedefine dayalı olarak bir kampanya yapılandırmasına da olanak tanır. Profesyonel bir Instagram reklam ajansı arayışı içerisindeyseniz; doğru yerdesiniz.

Twitter (X) reklamcılığı

Aylık 330 milyondan fazla  aktif Twitter kullanıcısı  tweet atıyor ve akışlarında geziniyor.  Twitter bu kullanıcılara ulaşmak için  çeşitli şekillerde  ücretli reklamlar sunmaktadır. Twitter reklamverenleri,  trafiği, etkileşimi, farkındalığı, video görüntülemelerini, takipçileri, uygulama yüklemelerini veya uygulama yeniden etkileşimlerini artırmak olsun, işletmeleri için ulaşmak istedikleri hedefi seçme seçeneğine sahiptir.

Hemen Arayın

Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

WhatsApp İletişim Hattı

Saniyeler içerisinde mesajınıza cevap verelim!

Image link