Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Web Tasarım sayesinde müşterilerinize, rakiplerinizden daha kaliteli bir hizmet verdiğinizi sağlarsınız!İnanıyoruz ki ;Kaliteli referanslara sahip web tasarım ajansları sadece kurumsal web tasarıma önem vermektedir. Marka imajını müşterilerinize kurumsal bir şekilde yansıtıyor, müşteri deneyimine uygun web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

İletişime Geç

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Web Tasarım sayesinde müşterilerinize, rakiplerinizden daha kaliteli bir hizmet verdiğinizi sağlarsınız!İnanıyoruz ki ;Kaliteli referanslara sahip web tasarım ajansları sadece kurumsal web tasarıma önem vermektedir. Marka imajını müşterilerinize kurumsal bir şekilde yansıtıyor, müşteri deneyimine uygun web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

İletişime Geç

Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Kimliğinizi Yansıtır!

Hızla gelişen ve dijitalleşen dünyada web sitelerinin önemi oldukça büyüktür. Bu süreçte, online sistemler ve dijital pazarlama çok daha hızlı gelişmeye başladı.Bu yüzden kurumlar ve kişiler bu dijitalleşen dünyaya kaliteli ve profesyonel şekilde hazırlanmış web siteleri ile adım atmaya başladılar. Dijitalde yer almaya başlayan firmalar profesyonel bir görünüm elde etmeyi tercih ediyor.
Çünkü bu şekilde profesyonel olarak hazırlanan siteler fonksiyonel oluşları ve Google’da ön plana çıkmalarının avantajı ile dijital pazarlamayı etkili kullanabiliyor.

Kurumsal Web Tasarım İçin Profesyonel Web Ajansı Gerekli

Doğru web tasarım ajansı ile çalışın!Web tasarımda amaç müşterinin ya da firmanın isteklerine uygun ve isteklerinin yanında kurumsal kimlikleri ile uyumlu siteler oluşturmaktır. Bu web siteleri oluştururken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır;Web Sitesi yapılan firmanın/markanın isteklerini karşılayabilmek gerekmektedir. Google gibi aramam motorlarına uygun yapıya sahip, hızlı ve mobil uyumlu bir web tasarım projesi ortaya çıklaması amaçlanmalıdır.Web tasarım sürecinden müşteriden nasıl bir site istedikleri kesinlikle dinlenmelidir.

Adım Adım Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal kimliği doğru yansıtmak, marka bilinirliğinize katkı sağlayacaktır.Kurumsal Web tasarım yapım süreci olarak birçok aşamadan oluşur. Bu aşamalarda tüm teknik detaylar düşünülmelidir. Çünkü bu süreçte sadece web tasarımcılara değil müşteriye de bazı belirli sorumluluklar düşmektedir. Süreci aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:
İlk aşamada müşteri çok dikkatli dinlenmeli ve müşterinin istekleri tespit edilmelidir. Bu sürecin ardından da müşterinin isteklerinden hangisinin mantıklı ve yapılabilir olduğu ve neler değiştirilirse daha sağlıklı sonuçların ortaya çıkacağı müşteriye aktarılmalıdır.
Müşteri ile ortak bir karara ulaşılır ve kurumsal web tasarım süreci başlamalıdır. Bu süreç içerisinde web tasarım ajansı referans çalışmaları müşteri ile paylaşmaktadır.Öncelikle UX Designer arkadaşlarımız sitenin kullanıcı deneyimine uygun bir tasarım ortaya çıkarar. Tasarımların onaylanması halinde arka planda yazılımcı arkadaşlarımız devreye girmektedir.Kodlama ve grafik tasarım sürecinde müşteriyle verdiğiniz ortak kararları uygulamanız ve sitenin temellerini ona göre atmak çok önemlidir. Bu üstteki aşamalar kurumsal ve profesyonel web tasarım temelleridir. Bu temellerin sağlam olması için Orbita gibi profesyonel bir web tasarım ajansı oluşturmanız çok önemlidir.

Dünyanın dört bir yanında markaları büyütüyoruz!

+0

Müşteri

+0

Yıllık Tecrübe

+0

Online Toplantı

+0

Ülkeye Hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitelerini Google’da ilgili aramalarda hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlar. Böylelikle web sitesi trafiğinde ve satışlarınızda artışı gözlemleyebilirsiniz. Performans odaklı SEO için güçlü, tecrübeli ve donanımlı bir ekibe ihtiyacınız var! Arama motoru optimizasyonu için alanında uzman ekibimiz ile birlikte başarıya ulaşın.

Organik trafik bir web sitesinin arama motorlarında veya sosyal medyada reklam vermeden direkt olarak arama sorgusundan gelen ziyaretçilere verilen isimdir.  Bir web sayfasının organik trafiğinin fazla olması anahtar kelimelerinin arama motorlarında üst sıralarda olduğunun kanıtıdır.

SEO hizmeti alan bir web sitesi, diğer rakiplerine göre çok daha fazla site trafiği alabilmektedir. Arama motorlarındaki anahtar kelimelerdeki görünürlüğü ve dolayısıyla site ziyaretleri de artış göstermektedir. SEO, bir web sitesinin en büyük dijital pazarlama aracıdır. Markalar SEO hizmeti alarak hem marka değeri hem de marka bilinirliği artırmaktadır. Bu sebeplerden dolayı da SEO hizmeti almak hem satış anlamında hem de markaya değer katma anlamında oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Öncelikle SEO, Google için değil kullanıcılar için yapılmalıdır. Aslında arama motorlarının da bizden istediği de yöndeki çalışmalardır. SEO, her ajansa, her SEO uzmanına göre farklı taktik ve stratejilerle yapılabilmektedir. Fakat, asıl amaç her zaman aynıdır; daha fazla organik site trafiği...

SEO çalışmaları site içi SEO ve site dışı SEO olarak ikiye ayrılmaktadır. Peki, Orbita olarak biz nasıl SEO yapıyoruz? Öncelikle site içi çalışmalarda web sitenizin tasarım ve yazılım alanlarındaki eksikliklerini tespit ediyoruz. Çünkü, sitemizi ziyaret eden potansiyel müşterileri iyi bir görüntü ile karşılamalıyız! Onlara eşsiz bir deneyim sunarak keyifli bir ortam oluşturmalıyız.

Sitenizin sahip olduğu veya yararlı olacağı düşünülen anahtar kelimeleri analiz ediyoruz. Sitenize yarar sağlayacak ve satışları yükseltecek anahtar kelimeleri tespit ettikten sonra uygulamaya alıyoruz. Bu anahtar kelimeleri profesyonel SEO araçları ile tespit ediyoruz. Ayrıca, bu analizleri yaparken pek çok kriterleri göz önünde bulunduruyoruz. Bunlar; anahtar kelime yoğunluğu, anahtar kelime rekabeti vb.

 SEO araçları kullanılarak rakip analizleri, site sağlığı tespiti gibi analizleri elde ediyoruz. Böylelikle, sitemizdeki eksiklikleri görüyor, sitemizi daha iyi bir konuma getirmek için çalışmalara başlıyoruz. 

Web siteniz Orbita tarafından yapıldıysa 7/24 kesintisiz olarak sizlere teknik destek sağlamaktayız. Fakat bazı durumlarda siteniz Orbita tarafından yapılmamış olsa bile teknik düzenlemeler ve teknik destek sağlayabilmekteyiz.

SEO danışmanlığı düzenli olarak alınması gerekilen bir hizmettir. Rakiplere ve sitenizin durumuna göre süreç içerisinde farklı SEO stratejileri ve teknikleri geliştirilebilir. 

İzmir SEO Ajansları, markalara SEO konusunda danışmanlık hizmeti veren ve bünyesinde uzmanlar ve danışanlar bulundurmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda web sitenizin performansında iyileştirmeler yapmaktadır. İzmir SEO ajansı, web sitenizin organik trafiğini artırmak, web sitesini daha fazla görünür kılmak ve anahtar kelimelerinizdeki sıralamalarınızı iyileştirmekle görevlidir. Orbita olarak, İzmir'de  SEO hizmeti vermekteyiz.

Hemen Bize Ulaşın!

Kurumsal Web Tasarım istiyorsan ve hazırsan hemen başlayalım!