Algoritma Odaklı Sosyal Medya Ajansı

Profesyonel bir sosyal medya ajansı mı arıyorsunuz? Alanında uzman ekibimiz ile şimdi tanışın.

Başlangıç

Yerel İşletmeler

Profil Analizi
Hesap Yönetimi
İçerik Stratejisi

Gelişmiş

Orta Ölçekli İşletmeler

Etkileşim Stratejileri
Profesyonel Reklam Yönetimi
Dönüşüm Odaklı İçerik Üretimi

Kurumsal

Yüksek Rekabet

Dönüşüm Optimizasyonu
Yeni Nesil Stratejiler
Profesyonel Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Ajansı Orbita, hangi hizmetleri sağlıyor?

Özelleştirilebilir sosyal medya hizmetlerimiz ile daha fazla etkileşim ve dönüşüm kazanın!

Dönüşüm ve satış odaklı anahtar kelime stratejileri!

Hedeflerinize profesyonel SEO Ajansı Orbita ile ulaşın! Gelişmiş SEO stratejileri ve uzman ekibimiz ile yüksek dönüşüm oranlarına ve nitelikli organik trafiğe birlikte ulaşalım.

Image link

SEO denetimi, SEO projenizin temelini oluşturur.

Web sitenize ilişkin en iyi sonuçları ve öngörüyü elde etmek için SEO ekibimiz çeşitli SEO araçlarını kullanır. Bu kaynaklarla web sitenizin SEO denetimine çok yönlü bir yaklaşım getirebilir ve rekabetçi bir SEO stratejisi sağlayabiliriz.

Image link

SEO'da rakiplerinizi tanıyor, izliyor ve önüne geçiyoruz!

Sitenizin rakipleriniz arasında büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için profesyonel araçları ile rakiplerinizin SEO stratejilerini analiz ediyor ve buna uygun stratejiler geliştiriyoruz.

Image link

Orbita ile %191 daha fazla dönüşüm kazanın!

Onlarca markanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi bulunuyor...

Orbita, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek için profesyonel bir ekibe sahiptir.
Detaylı aylık raporlar sunar, böylece kampanyanızın performansını anlayabilir ve geliştirebilirsiniz.
Deneyimli ve uzman bir sosyal medya ekibine sahiptir, sürekli eğitim ve gelişim sağlar.
Orbita, son trendlere ve güncel stratejilere odaklanır, sizi rekabetin önünde tutar.
Orbita, Yatırım getirisi (ROI) odaklı çalışır, yatırımınızın karşılığını almanıza yardımcı olur.
Orbita, Şeffaf sözleşmeler ve düzenli faturalandırma sunar, maliyetleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.
Diğer sosyal medya ajansları teknik destekte sınırlı olabilir ve sorunlarınıza yanıt verme süreleri daha uzun olabilir.
Raporlama daha sınırlı olabilir veya periyodik olarak sunulmayabilir, bu nedenle performansı izlemekte zorluk yaşayabilirsiniz.
Personel kalitesi, tecrübesi ve deneyimi konusunda beklentinizi karşılamayabilir.
Daha geleneksel veya eski stratejiler kullanabilir, bu da demode olmanıza neden olabilir.
Sosyal medya hesaplarınızdaki yapılan çalışmalar sonucunda yatırımınızın karşılığını alamayabilirsiniz.
Sözleşme ve faturalandırma konusunda daha az şeffaf veya esnek olabilir, beklenmedik mali sürprizlere yol açabilir.

SEO'da başarı dolu bir serüvene başlamaya hazır mısın?

Hedefleğiniz başarıya Orbita ile ulaşın!

Birçok farklı sektörden müşterilerimizin dijital başarı hikayelerini birlikte yazdık! Etkili sosyal medya stratejileri ile Google’da başarılı olmaya hazır mısın?

Orbita

Sosyal Medya Ajansı aramanıza burada son veriyoruz!

Etkili sosyal medya yönetimi ile daha fazla etkileşim ve dönüşüm!

Profesyonellik başarı getirir!
Sosyal medya ajansı; bir markanın dijitalde profesyonel bir iş ortaya koyabilmesi ve performans alabilmesi için çalışabileceği bir ekip olarak düşünülebilir. Bu ekip size daha fazla etkileşim ve dönüşüm getirmeyi amaçlar. Ürün veya hizmetlerinizi en etkili şekilde hedef kitleniz ile buluşturur.
Algoritma odaklı hesap yönetimi
Sosyal medya yönetimi, markanızın Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn, Youtube gibi sosyal medya platformlarında yapılan çalışmalara verilen genel bir terimdir. Hedef kitlenize uygun reklam ve gönderi içerikleri ile marka bilinirliğini ve dönüşümlerinizi artırmaya Orbita ile hemen başlayın!
Markanızın bilinirliğini güçlendirin!
Orbita, sosyal medya yönetimi ile sosyal medya platformlarınızda görünürlüğünüzü, marka bilinirliğinizi artırmaya, potansiyel müşteri datanızı genişletmeye yönelik çalışmalar sağlar. Sadece hedef kitleniz değil, rakiplerinizin de markanızı hayranlıkla takip etmesini sağlıyoruz.
Kreatif içerikler ve tasarımlar
Başlangıç aşamasında algoritmaya uygun biyografi, profil fotoğrafı, hesap optimizasyonları ve birçok farklı ana yapı düzenlemesi sağlanır. Sonraki aşamada Orbita’nın alanında uzman sosyal medya danışmanı ekibi ile, sosyal medya post, story tasarımları hazırlanır. Bu tasarımlar oldukça özgün, minimal ve kullanıcıları etkileyen kreatif içerikler şeklinde oluşturulur. İzmir Sosyal Medya Ajansı olarak Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizde profesyonel araçları kullanmaktayız.
Hedef kitlenizi takip edin!
Sosyal medya ajansı; bir markanın dijitalde profesyonel bir iş ortaya koyabilmesi ve performans alabilmesi için çalışabileceği bir ekip olarak düşünülebilir. Sosyal Medya Ajansı, markanızın/işletmenizin dijital platformlardaki yönetimini gerçekleştirir. Potansiyel Müşteriler Sosyal medya aracılığı ile markanızı/işletmenizi potansiyel müşterilerinize ulaştırır. Yol Haritası Sosyal medya ajansı, markanızın hedeflerine göre bir yol haritası oluşturur. Hedef kitlemiz hangi platformlarda bulunuyorsa; biz oradayız!
Daha fazla satış mümkün!
Ayrıca, sosyal medya reklamları yönetimi sağlanır. Reklamlar satışa yönelik veya marka bilinirliğini artırmaya yönelik olabilmektedir. Reklam Yönetimi Sosyal medya reklam yönetimi ise, sosyal medya hesap yönetiminin en önemli unsurlarından biridir. Instagram, facebook gibi hesap reklam yönetimleri, günümüz dijital pazarlamasında oldukça önemli bir yer edinmekle beraber, günde milyonlarca işletme, bu platformlardan reklam vermektedir.
Sosyal Medya Ajansı

Başarı Hikayeleri

Orbita işbirliği yaptığı bütün markaları benimser. Başarının tek taraflı olmadığının da farkındadır!

Sosyal medya hakkındaki tüm gelişmeler ve ipuçları

Sosyal medya hesabınızı daha etkili hale getirmek, gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız; blog içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Image link
Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?
Image link
Instagram Reklam Verme Ücretleri Nedir?

Sıkça sorulan sorular

Orbita Sosyal Medya Ajansı ve hizmetleri hakkında tarafımıza yöneltilen soruları buradan inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya ajansı ile çalışmak dijital pazarlama için oldukça önemli bir yere sahiptir. Profesyonel bir ekip ile sosyal medya hesabınızın yönetilmesi dijital pazarlamadaki performansınıza önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Bir marka ile sosyal medya üzerinden olumlu bir deneyim yaşayan kişilerin %71’i o markayı çevresine anlatıyor. Markanın sosyal medya sayesinde müşteri portföyünün ne kadar genişlediğini düşünebiliyor musunuz? İşte tam olarak markaların sosyal medyayı etkili kullanması bu kadar önemli.

Orbita; dünyanın dört bir yanından onlarca farklı ülkede birçok markanın sosyal medya ajansı olmuştur. Amerika, Almanya, İngiltere, Finlandiya, Belçika, Hollanda gibi ülkedelerde profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra hemen hemen 81’ilde birçok farklı markaya hizmet vermiştir.

Sosyal medya ajansı Orbita; farklı alanlarda uzmanlaşmış ve sınıflandırılmış ekibi ile hizmet sağlamaktadır. Her bir adım ile ilgilenen farklı ekip arkadaşlarımız olmasının yanı sıra, tüm çalışmalar bir uyum içerisinde sürdürülebilmektedir.

:heavy_check_mark:  Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medyadaki içerik stratejilerini ve paylaşım planlamaları oluşturan arkadaşlarımız bu alanda yer alır.

:heavy_check_mark:  Grafik tasarım: Sosyal medya tasarımları ile ilgilenen arkadaşlarımız bu alanda yer almaktadır.

:heavy_check_mark:  Reklam Yönetimi: Instagram, Facebook, Tik Tok, Youtube, LinkedIn gibi farklı alanlarda uzman ekip arkadaşlarımız reklam yönetimi ekibimizde yer almaktadır. Ayrıca profesyonel reklam stratejilerinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için bütün sosyal medya ekibi bir uyum içerisinde çalışmaktadır.

Sosyal medya tasarımları özgün, dikkat çekici ve performans odaklı olmalıdır. Potansiyel müşterilerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olan tasarımlarla dijital performansınızı artırabilir, güçlendirebilirsiniz. Görsel tasarımlar ile kitlenize hitap ederek markanız ile müşterileriniz arasındaki iletişimi güçlendirmek mümkün.

Sosyal medya tasarımları hizmeti, sosyal medya hesap yönetiminin içerisine dahil farklı paketlendirmeler ile sizlere sunulmaktadır.

Orbita, öncelikli olarak sektörü analiz ederek sosyal medyanızın ihtiyacı olan en uygun paketi sizlere sunar. İhtiyaçlar ve sağlanacak hizmet detaylarına göre sosyal medya yönetimi fiyatları sizlere sunulur.

Bu bağlamda önemli olan, hesabınızın neye ihtiyacı olduğudur. Paylaşım sayısı, reklam yönetimi gibi farklı detaylar farklı fiyatların oluşmasında ön etkendir.
Fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Sosyal medya yönetimi çalışması içerisinde, içerik takvimi ve içerik oluşturma, online reklam kampanyaları düzenleme, etkileşim artırma, dijital projeler yaratma, müşteri yönetimi, şikayet ve kriz yönetimi gibi çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Bir sosyal medya ajansı ile çalıştığınızda, markanızın tüm dijital adımları yeniden planlanıyor. Doğru içerik, etkili reklam yönetimi ve analizle markanızın bilinirliği artıyor.

Hemen Arayın

Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

WhatsApp İletişim Hattı

Saniyeler içerisinde mesajınıza cevap verelim!

Image link