İzmir Sosyal Medya Ajansı

İşletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmek ve marka bilinirliğini artırmak için en etkili araçlardan biri olan sosyal medya, stratejik planlama ve yönetim gerektirmektedir. İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita’nın yenilikçi yaklaşımı ve özelleştirilmiş stratejileri ile bu süreci yöneterek, dijital platformlarda başarıyı yakalamaya hazır mısınız?

İzmir Sosyal Medya Ajansı Hesap Yönetim Süreçleri

Hesap yönetimi süreçleri, bir markanın sosyal medya platformlarını etkili bir şekilde yönetmesi için belirlenen standartlardır. İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak markanızın dijital görünürlüğünü artırarak doğru adım ve stratejilerle hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz!

Sosyal Medya Ajansı Süreç

Hesap Kurulumu

Hesap kurulumu sürecinde İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak sizin için markanızın temelini atıyor, dijital görünürlüğü için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Tasarım ve İçerik

Markanız için, edef kitlenizin ilgisini çekecek, marka kimliğinize uygun konular belirliyor, alanında uzman ekibimiz ile özgün ve görsel açıdan etkileyici içerikler oluşturuyoruz.

Paylaşım

Hedef kitlenizin çevrimiçi olduğu gün ve saatleri analiz ederek, etkileşimin en yüksek olduğu zaman dilimlerini belirliyor,  buna uygun paylaşımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita İle Markanızı Ön Plana Çıkarın!

İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak markanızın dijital varlığını güçlendirerek öne çıkmasını sağlıyoruz! Profesyonel ekibimiz ve çeşitli  stratejilerimizle, markanızın sosyal medyadaki etkisini artırıyoruz. Hedef kitlenizle daha etkili iletişim kurmak ve markanızın dijital görünürlüğünü artırmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

Instagram

Instagram’daki görünürlüğünüzü artırmak için algoritmaya dayalı özgün tasarımlar ve performans odaklı çalışmalarla sizlere destek oluyoruz. Profesyonel ekibimiz, markanızın Instagram hesabında dikkat çekici ve etkileyici içerikler oluşturuyor ve bu sayede hedef kitlenizin ilgisini çekmenizi sağlıyoruz.

Sosyal medya dünyasındaki dinamik değişimlere uyum sağlıyor, markanızın Instagram varlığını güçlendiriyoruz. Bu sayede  takipçilerinizle daha derin bir bağ kurmanıza olanak tanımış oluyoruz. İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita ile, Instagram’da başarılı bir değişim başlatın ve markanızı daha geniş kitlelere ulaştırın!

Instagram Sosyal Medya Ajansı
Facebook Sosyal Medya Ajansı

Facebook

Facebook’un büyük ve çeşitli kullanıcı kitlesi, hedef kitlenize erişim sağlamak için güçlü bir fırsat sunuyor. İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için buradayız.

Biz, bu fırsatı etkili bir şekilde kullanıyor, markanızın büyümesine önemli ölçüde katkı sağlıyoruz.  Siz de Facebook’da yerinizi almak için hemen İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita ile iletişime geçin, dönüşüm oranlarınızın yükselişine birlikte şahit olalım!

LinkedIn

Marka vizyonunuzu temel alarak işletmenizin LinkedIn hesapları üzerinde profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile markanızın özgün kimliğini ve hedeflerini dikkate alarak, özel stratejiler geliştiriyor ve bu sayede etkileşiminizi artırıyoruz.

LinkedIn hesaplarınızı etkin bir şekilde yönetiyor, işletmenizin uzmanlık alanını vurguluyoruz. Bu sayede hedef kitlenizle daha derin bir bağ kurmanıza olanak tanımış oluyoruz. İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak, işletmenizin LinkedIn varlığını güçlendirmeye yönelik gelişmiş stratejilerimizle tanışmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

Sosyal Medya Ajansı Linkedin

Twitter (X)

İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak, Twitter (X)’da markanızı öne çıkarıyor ve dijital görünürlüğünüzü artırmak için stratejik adımlar atıyoruz. Twitter’ın hızlı ve dinamik yapısını her zaman göz önünde bulundurarak, markanızın özgün kimliğini yansıtan içerikler oluşturuyor ve paylaşıyoruz.

Doğru zamanda doğru adımları atarak, takipçilerinizle olan etkileşiminizi ve markanızın farkındalığını artırıyoruz. Twitter üzerindeki varlığınızı desteklemek için özel stratejiler geliştiriyor ve markanızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Pinterest

Markanızın Pinterest hesabını en etkili şekilde yönetmek için özel stratejiler geliştiriyoruz. Görselin ön planda olduğu içerikler oluşturarak, markanızın görsel kimliğini vurguluyoruz.  

İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak hedef kitlenizin beklentilerine ve ilgi alanlarına yönelik özgün içerikler üretiyor ve paylaşıyoruz. Bu sayede, markanızın Pinterest üzerindeki görünürlüğünü artırıyor, hızlı bir şekilde gelişim sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Pinterest Logo
Tiktok

Tiktok

TikTok’ta markanızın potansiyelini yükseltmek için trendleri takip ediyor ve doğru zamanda doğru adımları atıyoruz. İlgi çekici ve yaratıcı içerikler oluşturarak, markanızın TikTok’ta öne çıkmasını sağlıyor ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. 

Böylece, İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak, markanızın TikTok platformunda standartları yükseltmesine ve başarılı bir şekilde gelişim sağlamasına yardımcı oluyoruz.

10.000'den Fazla Sosyal Medya Tasarımı Titizlikle Hazırlandı!

Tasarım, markanın değerini yansıtır. Biz de bu vizyonu benimseyerek, çalışmalarımızı büyük titizlikle sürdürmeye devam ediyoruz. İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita olarak her bir projeye, marka özünü ve kimliğini en iyi şekilde yansıtmak için özel stratejiler geliştiriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Birbirinden eşsiz sosyal medya tasarımları ile kurumsal kimliğinizi yansıtıyoruz!

Marka Bilinirliği

Özgün tasarımlarımız ile marka bilinirliğinizi günden güne artırıyoruz!

Daha Fazla Dönüşüm

Etkili içerik ve kreatif tasarımlarımızla daha fazla dönüşüm almanızı sağlıyoruz!

Yüksek Performans

Alanında uzman ekibimiz ile markanızı maksimum performans düzeyine çıkarıyoruz!

Orbita Sosyal Medya Ajansı
Profesyonel Sosyal Medya Ajansı

Profesyonel İzmir Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medyada parlamanın ve vakti sizce de gelmedi mi? İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita ile daha fazla dönüşüm, içerik ve satış ile beraber markanızın dijital görünürlüğünü artırarak bir yıldız gibi parlayın!

Deneyimli Ekip

Her biri sosyal medya alanında uzman olan deneyimli bir ekiple çalışın!

Yüksek Performans

Markanızın kimliğini ve hedeflerini en iyi şekilde anlatan kreatif tasarımlarınız olsun!

  • İzmir Sosyal Medya Ajansı; markanın dijitalde profesyonel bir iş ortaya koyabilmesi ve maksimum performansı elde etmesi için çalışabileceği bir ekiptir. 
  • Orbita, profesyonel sosyal medya yönetimi ile dijitalde görünürlüğünüzü, marka bilinirliğinizi artırmaya, potansiyel müşteri datanızı genişletmeye yönelik çalışmalar yapar.
  • İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita, Sosyal Medya Yönetiminde profesyonel araçlar kullanır. Sosyal medya aracılığı ile markanızı/işletmenizi potansiyel müşterilerinize ulaştırır.
  • Sosyal medya yönetimi, markanızın Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn, Youtube gibi sosyal medya platformlarında yapılan çalışmalara verilen genel bir terimdir.
  • Sosyal medya ajansının kullandığı araçlar çok önemlidir. Orbita, premium sitelerden sizler için satın aldığı görseller ile birbirinden özel ve eşsiz çalışmalar oluşturur.
  • Sosyal medya hesap yönetiminin en önemli unsuru reklam yönetimidir. Facebook ve Instagram gibi hesap reklam yönetimleri, günümüz dijital pazarlamasında oldukça önemlidir.

İzmir Sosyal Medya Ajansı Fiyatları

İzmir Sosyal Medya Ajansı fiyatları, marka veya işletmenizin stratejisine ve sektör rekabetine göre değişkenlik göstermektedir.

İşletmenize özel belirlediğimiz stratejiler ile markanızın sosyal medyada görünürlüğünü ve etkileşimi artırıyoruz!

Google 4.9

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita hakkındaki görüşler.

Sosyal Medya Blog

Sosyal Medya hakkında güncel strateji ve ipuçları mı arıyorsun? Hemen blog sayfamızı ziyaret edebilir, birbirinden eşsiz ve değerli bilgiler edinebilirsin!

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması, her büyüklükteki işletmenin/firmanın potansiyel müşterilere ve müşterilere ulaşması için güçlü bir yoldur.

İnsanlar sosyal medyada üzerinden markaları keşfediyor, hakkında bilgi alıyor, takip ediyor ve alışveriş yapıyor. Bu nedenle Facebook, Instagram ve LinkedIn gibi platformlarda işletme olarak yer almıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz! Sosyal medya pazarlaması ile ürün ve hizmetlerinizi çok daha büyük kitlelere sunabilirsiniz.

Sosyal medya pazarlaması kapak
Instagram post paylaşım saatleri

Instagram etkileşim saatleri ve post paylaşım saatlerinin sayfanız için oldukça önemli bir detay olduğunu biliyor muydunuz? Instagram gönderilerine gelen etkileşimler, paylaşım yapılan saatlere göre değişiklik gösterebilmektedir. 2023 yılında takipçilerinizin en çok aktif olduğu dönemlerde yaptığınız paylaşımlar, etkileşim oranlarınızı iyileştirebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelen soruları cevaplandırdık!

Sosyal medya ajansı, markaların sosyal medya platformlarındaki varlıklarını yönetmek, pazarlama stratejileri geliştirmek ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için uzmanlık sağlayan bir ajans türüdür.

Orbita; dünyanın dört bir yanından onlarca farklı ülkede birçok markanın sosyal medya ajansı olmuştur. Amerika, Almanya, İngiltere, Finlandiya, Belçika, Hollanda gibi ülkelerde profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra hemen hemen 81’ilde birçok farklı markaya hizmet vermiştir.

Sosyal medya ajansı Orbita; farklı alanlarda uzmanlaşmış ve sınıflandırılmış ekibi ile hizmet sağlamaktadır. Her bir adım ile ilgilenen farklı ekip arkadaşlarımız olmasının yanı sıra, tüm çalışmalar bir uyum içerisinde sürdürülebilmektedir.

Bir marka ile sosyal medya üzerinden olumlu bir deneyim yaşayan kişilerin %71’i o markayı çevresine anlatıyor. Markanın sosyal medya sayesinde müşteri portföyünün ne kadar genişlediğini düşünebiliyor musunuz? İşte tam olarak markaların sosyal medyayı etkili kullanması bu kadar önemli.

Sosyal medya yönetimi çalışması içerisinde, içerik takvimi ve içerik oluşturma, online reklam kampanyaları düzenleme, etkileşim artırma, dijital projeler yaratma, müşteri yönetimi, şikayet ve kriz yönetimi gibi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir sosyal medya ajansı ile çalıştığınızda, markanızın tüm dijital adımları yeniden planlanıyor. Doğru içerik, etkili reklam yönetimi ve analizle markanızın bilinirliği artıyor.

Sosyal medya tasarımları özgün, dikkat çekici ve performans odaklı olmalıdır. Potansiyel müşterilerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olan tasarımlarla dijital performansınızı artırabilir, güçlendirebilirsiniz. Görsel tasarımlar ile kitlenize hitap ederek markanız ile müşterileriniz arasındaki iletişimi güçlendirmek mümkün.

Orbita'nın hazır bir sosyal medya paketi bulunmamaktadır. İhtiyaçlarınız, hedefleriniz ve sektörünüze özgü stratejiler oluşturmaktayız. Bu yüzden de sabit bir fiyatlandırma yapmamaktayız. Fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Dijitalde hedeflediğiniz başarıları bir profesyonel bir ekip ile yakalayabilmek oldukça önemlidir. Bu doğrultuda Orbita; alanında uzman ekibiyle markanız için profesyonel destek sunmaktadır. Orbita; tasarım, reklam ve çok platformlu yönetim sistemi ile markaların tercihi olabilmektedir. Orbita; değer katmaya ve performans almaya yönelik çalışmaları ile dijitalde her alanda bütünsel farkındalık yaratabilmeyi amaçlamaktadır.