İzmir Sosyal Medya Ajansı - Orbita Dijital Performans Ajansı

İzmir Sosyal Medya Ajansı

İzmir Sosyal Medya Ajansı, Orbita ile markanızı sosyal
mecralarda başarıya ulaştırın!

Hemen Ara

HEMEN TEKLİF AL

Formu doldurmanızın ardından sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

  Sosyal Medya Tasarımları

  İzmir Sosyal Medya Ajansı olarak post ve hikaye tasarımlarınızı profesyonel tasarım ekibimiz ile birlikte hazırlıyoruz. Hedef kitlenize ve marka kimliğinize uygun tasarımları sizin için tasarlıyoruz.

  Instagram ve Facebook Reklamları

  Sosyal mecralardan satış yapabileceğiniz, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabileceğiniz reklamlar kurguluyoruz. Kurguladığımız reklamlarda minimum bütçe ile maksimum verimlilik sağlıyoruz!

  Profesyonel İçerik Stratejileri

  Instagram’da içerik paylaşırken öncelikle hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Hedef kitlenizin neyi sevdiğini, nelerden hoşlandığını ve hangi gönderilere etkileşim aldığını biliyoruz.

  Hesap Yönetimi ve Optimizasyonu

  Kurumsal sosyal medya yönetimi yapabilmek için işletme kültürünü, gitmek istediği noktayı ve müşterisine nasıl hitap etmesi gerektiğini biliyoruz!

  İçerik Planlama

  Hazırlıksız yakalanmayın! İzmir sosyal medya ajansı olarak içeriklerinizi önceden planlıyoruz. Özel gün, kampanyalar ve çeşitli dijital pazarlama stratejileri için içeriklerinizi önceden kurguluyoruz.

  Raporlama

  Verilerinize göre her hafta ve her ay size öneriler ve detaylı raporlar sunuyoruz. Organik ve reklam sonuçlarını, hesap gelişiminizi takip edebileceğiniz raporlar hazırlıyoruz.
  İzmir Sosyal Medya Ajansı

  İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita'yı Neden Tercih Etmelisiniz?

  Tecrübe

  +10 Yıllık Tecrübe

  Sosyal medya danışmanlığı sektöründeki tecrübemiz ve profesyonel ekibi ile uluslararası sosyal medya hizmetleri sağlıyoruz.

  Profesyonel Hizmet

  Performans Odaklı

  İzmir sosyal medya ajansı olarak işletmenizi veya sosyal medya hesaplarınızı başarıya ulaştıracak çalışmaları sunuyoruz.

  Performans Odaklı

  Performans Odaklı Hizmet

  Sosyal medya hesaplarınızdan geri dönüşüm kazandıracak, marka itibarınızı güçlendirecek çalışmalar yapıyoruz.

  Dijital Pazarlama Hizmetleri

  360° Derece Hizmet

  Sadece sosyal medya danışmanlığı değil, tüm dijital pazarlama süreçlerinde de yanınızdayız!

  İzmir Sosyal Medya Ajansı ile Çalışan Firmaların Yorumları

  Sıkça Sorulan Sorular

  İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita ve hizmetleri hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık!

  fethiye seo sıkça sorulan sorular

  İzmir Sosyal Medya Ajansı olarak ekibimiz ile birlikte sizlere kurumsal sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı sağlıyoruz.

  İzmir Sosyal Medya Ajansı olarak kurumsal sosyal medya yönetimi yapabilmek için işletmenizin kültürünü ve gitmek istediği noktayı öğreniyoruz. Markanızın kurumsal kimliğine ve iletişimine uygun sosyal medya tasarımları yapıyoruz. Oluşturduğumuz içeriklerde tecrübelerimizden faydalanıyoruz. Kurumsal kimliğinizi ön planda tutarak markanızın itibarını ve prestijini güçlendirecek, markanıza değer katacak çalışmalar uyguluyoruz.

  Sosyal medya üzerinde rakiplerinizi doğru bir şekilde analiz ediyoruz. Beklentileriniz ve markanızın geleceği için çeşitli stratejiler kurguluyoruz.

  Sektörünüzdeki gelişmeleri, tasarım anlayışlarını ve dijital pazarlama süreçlerini yakından takip ediyoruz.

  Tasarım ekibimiz sürekli olarak sizinle iletişime geçerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel sosyal medya tasarımları hazırlıyor. Hazırlanan içerik ve tasarımları planlı bir şekilde, en çok etkileşim alabileceğiniz saat dilimlerinde paylaşıyoruz.

  Rakiplerden farklılaşacağınız noktaları ve potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek stratejileri oluşturuyor ve uyguluyoruz.

  Siz de hemen İzmir Sosyal Medya Ajansı olan Orbita ile hemen tanışın! Sosyal mecralarda rakiplerinizden farklı olun…

  İzmir Sosyal Medya Ajansı Orbita sizlere 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Sosyal medya platformlarındaki işletme veya kişisel hesaplarınız için çeşitli stratejiler kurguluyoruz. Her işletmenin, her sektörün hatta her sosyal mecranın ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunuyoruz. İzmir Sosyal medya ajansı olarak sunduğumuz sosyal medya hizmetleri;

  • Sosyal Medya Tasarımları
  • Instagram Reklam Yönetimi
  • Instagram Hesap Yönetimi
  • Facebook Reklam Yönetimi
  • Facebook Hesap Yönetimi
  • Hesap Optimizasyonları
  • İçerik Pazarlama Stratejileri
  • Özgün İçerik Üretimi
  • Hashtag Analizi
  • Rakip Analizi
  • Aylık Raporlama

  Sosyal medya tasarımları, kurumsal kimliğinize uygun olmalıdır. Sadece kurumsal kimliğinize uygun olması da yeterli değildir. Hedef kitlenize, bulunduğunuz sektöre, potansiyel müşterilerinize ve paylaşım yapılacak sosyal medya platformuna da uygun olmalıdır.

  Sosyal Medya Teklif Formu

  Aşağıda fiyat teklif formunu doldurarak bize ulaşabilir, fiyat teklifinizi alabilirsiniz.