Instagram Reklam Ajansı

Instagram reklam ajansı işletmenize neler sunabilir, profesyonel bir ekip ile çalışmak ne gibi avantajlar sağlayabilir? İçeriğimizde bu konulara yer veriyor olacağız. Instagram, günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Milyarlarca kullanıcıya ulaşma potansiyeli olmakla beraber, işletmeler ve markalar; bu potansiyeli değerlendirmek için Instagram reklamlarını aktif olarak kullanmaktadır. Instagram reklamlarının uzman bir ekip ile yönetilmesi mevcut sonuçlarınızın iyileşmesine olanak sağlayabilir. Instagram reklam ajansı Orbita olarak dijitalde birçok farklı hizmeti profesyonel ekibimiz ile sizlere sağlıyoruz.

Dilerseniz WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilir, markanız için uzman ekibimizin de yer aldığı bir toplantı oluşturabilirsiniz.

Instagram Reklam Ajansı Ne İş Yapar?

Instagram reklam ajansları, işletmelerin ve markaların Instagram reklamlarını yönetir. Bu reklamlar sayesinde potansiyel hedef kitlelere ulaşılması, ürün ve hizmet satışlarının artırılması hedeflenebilir. Ayrıca, marka hedeflerine göre değişkenlik gösteren reklam stratejileri geliştirilebilir. Hizmet aldığınız ajans ile olan anlaşmanıza göre gerekli reklam tasarım içeriklerinin ajans tarafından oluşturulması, daha verimli bir süreci beraberinde getirebilir.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demek ne kadar doğrudur bilemiyoruz. Bundan dolayı markanıza uygun reklam stratejileri geliştirerek performans odaklı bir sürece adım atıyoruz. Reklam sonuçlarını gün gün analiz ediyor, minimum bütçe maksimum performans mottosu ile yol alabilmeyi vizyon ediniyoruz. Reklam verebilmek için bir ajans ile çalışma zorunluluğu elbette yoktur. Fakat bir reklam ajansı ile çalışmak size zaman kazandırabilirken aynı zamanda daha verimli sonuçları da beraberinde getirebilir.

Reklamcılık hafife alınamayacak ölçüde önemli ve değerli bir alandır. Çağımızın en popüler uygulamasında ön planda olabilmek için profesyonel bir ekip ile çalışmak ise markanız için fark yaratan bir durum haline gelebilir.

Instagram Reklam Ajansı ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

 • Alanında uzman bir ekip hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayabilir.

 • Markanızın dijital süreçlerde oluşturacağı yol haritası konusunda sizlere destek sağlayabilir.

 • Mevcut sonuçlarınızın iyileşmesine ve potansiyel hedef kitlenizin genişlemesine yardımcı olabilir.

 • Profesyonel bir ekip ile çalışıyorsanız, reklam sonuçlarınızı en iyi şekilde gözlemleyebilirsiniz.

 • Reklam ajansı reklamlarınızın etkileşim, dönüşüm oranlarını analiz ederek ve sizlere düzenli olarak raporlama sağlayabilir.

 • Rekabet analizi sağlanabilir.

Instagram Reklam Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Reklam yönetimini teslim edeceğiniz bir marka bu bağlamda en önemli unsurların başında yer alır. Dünya çapında binlerce profesyonel reklam ajansı bulunmakta ve şüphesiz herkesin izleyeceği stratejiler de birbirinden ayrılabilmektedir.

Bu doğrultuda reklam ajansının;

 • Referansları

 • İletişim ve ulaşılabilirliği

 • Markanız için sağlayabileceği dijital hizmetler

 • Fiyat politikası

gibi faktörler ajans seçiminde belirleyici maddeler arasında yer alır.

Instagram Reklam Ajansı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bu konuda net bir şey söyleyemeyiz. Çünkü her sosyal medya ajansı, yapılacak olan çalışmaya, çalışma koşullarına ve hedeflere göre farklı fiyat teklifleri verebilir. Hizmet kapsamında yer alan paketlere göre; sağlanacak olan bütçe miktarı, reklam türleri, sayıları gibi etkenler bazı ajansların fiyatlandırmalarında belirleyici rol oynayabilmektedir. Bizler ise öncelikle markanızı analiz ediyor, hedeflerinize yönelik bir strateji ve fiyatlandırma oluşturuyoruz.

 1. Instagram reklam ajansı Orbita'ya nasıl ulaşabilirim?

0232 400 48 48 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 1. Instagram reklam ajansı içeriklerimi hazırlar mı?

Hizmet kapsamında yer alan anlaşmaya göre farklı senaryolar mevcut olabilir. Orbita olarak içeriklerinizi oluşturabileceğimiz uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

 1. Sadece Instagram reklamları dijitalde markamı büyütmek için yeterli midir?

Günümüzde milyonlarca farklı marka gerek geleneksel gerekse dijital pazarlama alanında bir rekabet durumunda. Ve bu alanda markanıza fayda sağlayabilecek birçok farklı dijital platform mevcut. Bundan dolayı bu alanları en iyi şekilde analiz etmeli ve reklamlarınızı buna göre kurgulamalısınız. Bizler Orbita Dijital olarak Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube gibi alanlarda hem sayfa hem de reklam yönetimi hizmetleri sağlıyoruz.

Orbita
Sosyal Medya Ajansı
Hakkımızda