Google Ads Danışmanlığı

Google Ads danışmanlığı hizmeti, Google reklamlarından maximum verim alabilmeniz için sizlere Orbita olarak performans odaklı danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İletişime Geç
İzmir SEO Ajansı

NEDEN GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

Google Ads danışmanlığı, Google'ın reklam servisi için verilen danışmanlık hizmetidir. Google Ads Reklam Danışmanı size; Google reklamlarının planlanması ve yapılandırılması ile sektörünüze ve size özel bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.Google Ads Danışmanlığı ile maliyeti uygun, performansı yüksek reklamlar oluşturabilirsiniz.

Google Ads Reklam Fiyatları ve Reklam Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

Her web sitenin birbirinden farklı olduğu gibi, her reklam sürecide birbirinden farklıdır. Reklam fiyatlarının ve ücretlerinin hesaplanması birkaç temel unsura dayanır.Aranma hacimleri yoğunluğu fiyatlandırmayı etkiler. Sektörlerin büyüklüğü ve rekabet hacimlerinin zorluğu fiyatlandırmayı etkiler. Websitenin mevcut durumları fiyatlandırmayı etkiler. Reklam kalite puanları fiyatlandırmayı etkiler.

Neden Google Ads Danışmanlığı Almalıyım?

Google Adwords Uzmanları, sizin adınıza reklam kampanyalarını profesyonel olarak yönetir ve optimize eder. Sonuç olarak; reklamlarınız gereksiz bütçe harcamayacaktır. Ayrıca, performans olarak dönüşümlerinizin daha yüksek olması sağlanır.Orbita, Google Sertifikalı İş Ortağı ve Partneri olarak dijital reklamcılıkta profesyonel çözümler üretmekte ve online olarak 7/24 hizmet vermektedir. Hemen tanışalım, reklamlarınızdaki performans artışına şahit olun!

Dünyanın dört bir yanında markaları büyütüyoruz!

+0

Müşteri

+0

Yıllık Tecrübe

+0

Online Toplantı

+0

Ülkeye Hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel Google Ads Danışmanlığı hakkında merak edilen soruları sizler için cevaplandırdık! Hala aklınızdaki sorulara cevap bulamadıysanız hemen bize ulaşın…

Google Ads, işletmenizin ürün veya hizmetlerini arayan kullanıcılara daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan Google 'ın bir ücretli reklam sistemdir. 

Online bir mağazaya sahip veya potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Google Ads Danışmanlığı ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Google Ads Reklamları düşük bütçeli harcamalara yüksek geri dönüşüm alabilmenize imkan sağlamaktadır. Ayrıca, dönüşüm odaklı, hızlı sonuç alabilen bir reklam modeli tercih etmek istiyorsanız; Google Ads reklamlarını tercih edebilirsiniz. Google Ads reklamları dakikalar içerisinde aktif olmaktadır. Ayrıca, binlerce kişiye gösterilen reklamlar sadece tıklandıktan sonra ücretlendirilmektedir.

Google reklamlarından maksimum faydayı alabilmek adına aylık harcamanızı doğru belirlemelisiniz. Bunun için sektör ve rakip analizi de yapmanız gerekir. Bir reklamın (yatırım) sizin için faydalı olup olmadığını anlayabilmeniz için “ROI (Return on Investment)” ismi verilen metrikten yararlanmanız gerekiyor. ROI kavramı Türkçesi itibari ile “Yatırım Getirisi” anlamına gelir ve her zaman +1 (bir) sayısından büyük olmalıdır.

ROI nasıl hesaplanır?

Formül : ROI = (Yatırım ile Gelen Net Kazanç – Yatırım Masrafı) / Yatırım Masrafı

Örnek Olay : Kadın çantaları üzerine bir E-Ticaret sitenizin olduğunu varsayalım. Prada markalı çantalara özel bir reklam kampanyası oluşturdunuz ve satış başına 100 TL kâr elde ediyorsunuz.  Nihayet 1500 TL reklam harcaması yaparak 40 adet ürünün satışını yaptınız. Sizce reklam vermeye devam etmeli misiniz?

ROI formülünü uygularsak = ((100*40) -1500) / 1500 = 1,66 > 1

 

SEO ile Google Ads birbiri ile aslında bağlantılıdır. İkisi de birbirinden bağımsız çalışmaktadır. Fakat, SEO'su iyi yapılmış bir websitesinin kalite puanı genellikle çok daha yüksek olmaktadır. Ayrıca, Google Ads ile marka bilinirliğinizi kolay bir şekilde artırabilirsiniz. SEO ile Google Ads arasındaki farklardan birisi; SEO' nun ücretsiz, Google Ads' in ücretli olarak SERP'de yer almasıdır.

SEO aylarca ve profesyonel bir ekip ile çalışmayı gerektirir. Fakat, Google Ads için aylarca çalışma yapmanıza gerek kalmamaktadır. Genellikle çalışmaların sonuçları çok kısa sürede gözlemlenebilir.

Hemen Bize Ulaşın!

Google Ads Danışmanlığı istiyorsan ve hazırsan hemen başlayalım!