Instagram'da Gönderilen Takip İsteklerini İptal Etme

Instagram'da takip isteği attığımız kişiler zaman zaman bunu onaylamayabiliyor. İsteği iptal etmek yerine beklettikleri zaman ise, onları bir daha görmemiz çok da mümkün olmuyordu. Instagram istek attığım kişiler nasıl bulunur diyorsanız, yazımızı detaylıca inceleyerek, kısa sürede takip isteği attığınız kişileri görebilirsiniz.

Kimi zaman kullanıcılara yanlışlıkla takip isteği gönderebiliyoruz. Bu durum, oldukça dikkat edilmesi gereken bir güvenlik durumu olduğu için, zaman zaman çeşitli problemlere sebebiyet verebiliyor. Gönderilen takip istekleri için hazırladığımız yazımızda, 4 5 adımda uygulama üzerinden tamamlayabileceğiniz mevcut takip istekleri bölümünü görebilirsiniz.

Instagram'da İstek Gönderdiğim Kişiler Nasıl Bulunur?

İstek gönderdiğim kişileri nasıl görürüm sorusunun cevabını mı arıyorsunuz? Mevcut takip isteklerinizi görebilmek için, aşağıdaki adımları izleyin.

ADIM 1

Öncelik olarak telefondan instagramın uygulamanıza giriş yapın.

Ayarlar bölümünden  "güvenlik" seçeneğine tıklayın.

 

ADIM 2

Güvenlik bölümünden "verilere eriş" alanına girin.

 

ADIM 3

Bağlantılar bölümüne inerek, "mevcut takip istekleri" bölümünden "tümünü gör" seçeneğine gidin.

 

 

ADIM 4

Bu alanda bu zamana kadar gönderdiğiniz fakat onaylanmayan veya iptal edilmeyen mevcut takip isteklerini görebilirsiniz. Bizlerin mevcutta takip isteği bulunmadığından dolayı aşağıda belirttiğimiz görsel boş. Sonraki aşamada ise kullanıcı adlarını teker teker not alıp, takip isteği attığınız kişileri takipten çıkma işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Takip Gönderdiğiniz Kişileri Görme

Instagram takip isteği attığım kişiler nasıl bulunur sorusunun cevabını bloğumuzda kısaca anlattık. Instagram takip isteklerini iptal etme işlemini bu şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede, yanlışlıkla atılan takip isteği gibi çeşitli problemlere hızlı bir şekilde sonuç üretebilir, takip isteği gönderdiğiniz hesapları ortadan kaldırabilirsiniz.

İstek Gönderdiğim Kişileri Nasıl Bulurum ve Nasıl Takipten Çıkarım? (Takip İsteklerini İptal Etme)

Yukarıdaki adımları takip ederek kabul edilmeyen, istek gönderdiğiniz kişileri bulun. Sonraki aşamada keşfet bölümündeki kullanıcı adı aratma alanına bu isimleri girerek, profillerine gidin. İsteği iptal et dediğiniz zaman, göndermiş olduğunuz takip isteği silinir. Bu işlemi mevcut takip isteklerindeki tüm kullanıcılara uyguladığınız taktirde, güvenlik bölümünden görmüş olduğunuz mevcut istekler bölümü silinecektir.

Instagram istek gönderilen kişileri görme içeriğimizi nasıl buldunuz? Sosyal medya ile ilgili güncel içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya hesabımızı ve web sitemizi ziyaret ederek, sosyal medya bloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Orbita
Sosyal Medya Ajansı
Hakkımızda