Instagram Yönetimi | Instagram Danışmanlığı

Instagram yönetimi ve danışmanlığı ile birlikte günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından olan hesaplar, profesyonel bir görünüme ve pazarlama aracına dönüşebilmektedir. Günümüz gelişen teknolojisi, dijitalin de her geçen gün gelişmesine olanak hazırlamaktadır. Aynı zamanda sürekli olarak kendini yenileyen sosyal medya platformları, profesyonel hesap yönetimi ile hem işletme sahipleri hem de kullanıcılar için etkili bir kanal oluşturabilmektedir. Profesyonel Instagram danışmanlığı, markaların dijital süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesi ve güçlenmesi için için oldukça önemli bir aşamadır. Bu bağlamda profesyonel bir hizmet almak ve sosyal medyayı etkili kullanmak oldukça önemlidir.

Instagram Yönetimi Nedir?

Instagram yönetimi, işletmelerin ve bireylerin Instagram hesap düzenlemelerini, paylaşımlarını, optimizasyonlarını ve reklamlarını etkili bir şekilde yönetmeyi kapsamaktadır. Bizler Orbita olarak profesyonel instagram yönetimi hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman sosyal medya ve Instagram danışmanı ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza etkili bir şekilde yön vermekte ve Instagram hesap yönetiminizi en verimli şekilde sağlamaktayız.

Instagram Danışmanlığı Almanın Avantajları Nelerdir?

Instagram danışmanlığı almak markanız için oldukça önemlidir. Nokta atışı stratejilerin yürütülmesi, hataların giderilmesi ve profesyonel çözümlerin sunulması birçok farklı avantajı beraberinde getirebilmektedir.

 • Instagram danışmanlığı işletmenizin daha etkili bir profil yansıtmasına destek sağlar.

 • Potansiyel hedef kitlenize uygun kreatif içerikler üretilebilmektedir.

 • Dijitaldeki marka bilinirliğinizin günden güne gelişmesine zemin oluşturur.

Alanında uzman Instagram danışmanı ekibimiz ile sektörünüze yönelik incelikleri profesyonelce kurguluyoruz.

Instagram Hesap Yönetimi Neleri Kapsar?

Instagram hesap yönetimi, sadece paylaşım yapmaktan ibaret değildir. Baştan sona profesyonel bir Instagram hesabı oluşturmak, hesap yönetimi verimliliği için oldukça önemlidir. Bu anlamda etkili olan

 • SEO uyumlu Instagram biyografisinin düzenlenmesi ve optimize edilmesi

 • Facebook gibi çeşitli sosyal medya platformları ile entegrasyonlarının tamamlanması.

 • Instagram'da hazırlanacak olan içeriklerin oluşturulması, kontrol edilmesi ve paylaşıma sunulması.

 • Profesyonel ve kreatif içerikler, kullanıcı deneyimine ve göz konforuna uygun tasarımlar.

 • Dönüşüm odaklı Instagram reklam yönetimi.

 • Hashtag ve rakip&rekabet analizleri.

Instagram Yönetiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Her ne kadar profesyonel bir görünüm yakalansa da, kullanıcı deneyimine uygun sabit hikayeler oluşturulması, görünürlük artırma optimizasyon ve metinleri gibi çeşitli unsurlar oldukça önemlidir.

 • Tasarım: Tasarımsal boyutta kullanılan premium araçlar, telifsiz premium görseller kullanılması, etkili işler ortaya çıkartmak için oldukça önemlidir.

 • Görsel Kimlik: Instagram'da yapılan her çalışma, aynı zamanda işletme kimliğini etkin bir şekilde yansıtır. Bundan dolayı profesyonel bir görünüm yakalamak baş faktörler arasında yer alır. Kullanıcılar profilleri ziyaret ettiğinde etkileyici ve göz yormayan bir görünüm ile karşılaşmalıdır. Renkler, görsel kimliğin oluşmasında oldukça önemlidir. Tasarımlarda kullanılan renklerin işletme vizyonunuzu yansıtması, dikkat çekici olması gerekir.

 • Optimizasyon Çalışmaları ve Fonksiyon Planlamaları: Örneğin bir fast food dükkanınız var. Kullanıcılar profilinizi ziyaret ettiğinde ilk olarak görsellere dikkat edecektir. Kaliteli ve planlı bir şekilde hazırlanan görsel düzen, devamında dönüşümü tetikler. Dönüşüme giden yolda kullanıcıların menünüze, ürün fiyatlarınıza ve online yemek sipariş yerlerine ulaşabilmesi oldukça önemlidir. Profillerinize eklenen sipariş, iletişim gibi çeşitli butonların aktif edilmesi gerekmektedir.

Instagram'da Reklam Yönetimi ve Reklam Danışmanlığı Nasıl İşler?

 • Instagram reklam danışmanlığı, hafife alınamayacak kadar güçlü, etkili bir alandır.

 • Başlangıç aşamasında hesap ve Instagram reklam yönetimi sağlayan arkadaşlarımız, ürün ve hizmetlerinizi tanımalıdır. Ürünü tanımadan pazarlama yapılamaz. Reklam verilen içeriğin işletme vizyon, misyon ve hizmetlerini en iyi şekilde en iyi şekilde yansıtması gerekmektedir.

 • Kaliteli bir potansiyel bir hedef kitle datası toplamak, Instagram hesap gelişimi ve profesyonel reklamlar için oldukça önemlidir. Potansiyel datanın genişletilmesi, ilerleyen süreçlerde daha etkili kampanyalar oluşturmasına olanak hazırlar.

 • Reklam metni ve kampanya oluşturulması, ilgi odaklı reklam çalışmaları sağlanmaktadır. Hiç birimiz bir ürün ve hizmeti ilk görüşümüzde kolay kolay satın almayız. Bundan dolayı potansiyel datayı genişletmemizin ardından verimli kampanyalar eşliğinde reklam optimizasyonları hazırlanmaktadır.

 • Instagram hesapları her ne kadar profesyonel bir şekilde yönetilse de, belirli bir hedefiniz varsa, reklam vermeden buna ulaşmanın çok da mümkün olduğunu söyleyemeyiz. Yapılan işlerin verimli bir şekilde gün yüzüne çıkması, etkili bir yönetim hizmeti sağlanabilmesi için reklamlar için düşük bütçelerle de olsa ekstralar ayırmak, oldukça önemli bir faktördür.

Instagram Danışmanlığı ve Hesap Yönetimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Yönetimi İçin Hesap Bilgilerimizi Size Verecek Miyiz?

Evet, hesap bilgilerini almadan bir Instagram danışmanlık hizmeti vermenin çok da mümkün olduğunu söyleyemeyiz. Hesap bilgilerini almamızın hemen ardından hesap güvenliği için iki faktörlü kimlik doğrulaması gibi çeşitli fonksiyonları aktif ediyoruz.

Hangi Şehir ve Ülkelere Instagram Danışmanlığı Sağlıyorsunuz?

Orbita, dünyanın dört bir yanından önder markalara hizmet vermektedir. İzmir, İstanbul, Antalya gibi Türkiye'de 30'dan fazla şehre hizmet verirken, Almanya, İngiltere, Finlandiya, Amerika, İsviçre, İtalya gibi dünyanın birçok farklı ülkesine Instagram danışmanlığı sağlamaktadır.

Instagram Reklam Danışmanlığı Sağlıyor Musunuz?

Evet sağlıyoruz. Instagram hesap yönetimi içeriğinde reklam yönetimi paketlerini de kapsamaktadır. Alanında uzman profesyonel Instagram danışmalarımız, Instagram'da sponsorlu reklamlarınızı en verimli şekilde yönetmeye hazır.

Instagram Hesap Yönetiminde Reklam Bütçesini Siz Mi Belirliyorsunuz?

Reklam bütçesi tamamen sizlere aittir. Instagram reklam danışmanı arkadaşlarımız sizlerin belirlediği bütçeler dahilinde sponsorlu reklamlarınızı yönetir.

Instagram Danışmanlığı dışında farklı platformlara hizmet sağlıyor musunuz?

Sadece Instagram değil, diğer mecralarda da profesyonel yönetim hizmetleri sağlıyoruz. Sosyal medya hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Instagram Hesap Yönetimi Fiyatları Nasıldır?

Instagram danışmanlığı fiyatları, birçok farklı değişkenlik unsurunu içerisinde barındırır. Bundan dolayı hizmet paketleri arasında sizlere en uygun tercihleri yapmanız, cazip fiyatları da beraberinde getirebilmektedir. Paylaşım sayısı, içerik üretimi, reklam yönetimi gibi farklı hizmet detayları, fiyatları belirleyen baş unsurlar arasında yer alır.

Instagram danışmanlığı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0232 400 4848 whatsapp hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, dilerseniz de mesai saatleri içerisinde arama sağlayabilirsiniz.

Orbita
Sosyal Medya Ajansı
Hakkımızda