Google Birinci Sayfa İşlemi Nasıl Olur?

Google da üst sıralara çıkmak, özellikle ilgili anahtar kelimelerle mümkün hale geldiğinde kuşkusuz harika sonuçlar verecektir. Hangi anahtar kelimelerde ilk sayfada olduğunuz oldukça önemli olsa da, dönüşüm oranı yüksek anahtar kelimeler, pozitif sonuçları beraberinde getirebilmektedir.

Orbita olarak web sitenizi google da üst sıralara taşımak için performans odaklı bir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0232 400 48 48 iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Google Birinci Sayfaya Çıkmak Nasıl Mümkün Olur?

Web sitenizin hem teknik hem de kategori/içerik yapısı tarafında giderilecek olan hatalar ve iyileştirmeler, site sıralamalarına doğrudan etki edebilmektedir. Düzenli olarak arama motorlarına uygun içerikler üretmek, Google tarafından sağlıklı, etkili bir profil oluşmasına zemin hazırlar. Böylece Google birinci sayfaya web sitenizi yerleştirebilir.

Google da Üst Sıralara Çıkmak Ne Kadar Zaman Alır?

Google'da üst sayfalara çıkmak bir anda olabilecek bir işlem olmadığı gibi düzenli, disiplinli bir çalışma gerektirir. Bu çalışmalar ortalama 3-6 ay içerisinde meyve vermeye başlarken, site trafik oranlarınızda da ciddi yükselişler meydana gelebilmektedir. Bu konuda sağlıklı bir ilerleyiş gerçekleştirebilmek için bu işin uzmanı bir ekip ile çalışmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Kısacası Google birinci sayfa işlemi diye bir şey yoktur. Bu durum tamamıyla site içerisinde yapılan sağlıklı çalışmalar ile mümkün hale gelir.

Google Birinci Sayfalara Yükselmek İçin Neler Yapılmalı?

  • Site performansınızı iyileştirin.

  • Kaliteli, özgün içerikler üretin.

  • Site ağacını profesyonel bir şekilde kurgulayın.

  • Hız optimizasyonu gerçekleştirin.

  • Hedef kitlenize yönelik anahtar kelimelere yönelin.

  • Düzenli olarak içeriklerinizi güncelleyin.

Google Birinci Sayfada Çıkmadan Dönüşüm Elde Etmek Mümkün Mü?

Web sitenizin, ürün ve hizmet sayfalarınızın üst sıralarda yer alması, site trafiğine doğrudan etki eder. Sağlıklı bir datayı oluşturan doğru hedef kitleler, dönüşüm oranlarını günden güne tetikler. Bundan dolayı hedef kitlenize uygun anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almanız, dönüşümlerinizin yükselmesine yardımcı olur.

Google da Üst Sıralara Çıkma Ücreti Nedir?

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları bir ücrete tabii değildir. Ücretli bir şekilde sıralamalarda yer alabilmek için yapılan çalışmalar Google ADS Hizmetini kapsamaktadır.

Web sitenizin Google'da üst sıralara çıkması, birinci sayfada yer alması için alanında uzman ekibimiz ile tanışın. Bize 0232 400 48 48 telefon numaramız üzerinden şimdi ulaşın.

WhatsApp

Orbita
Sosyal Medya Ajansı
Hakkımızda