Wordpress Eklentileri - Bölüm 1 - Orbita
Wordpress eklentileri

WordPress Eklentileri – Bölüm 1

WordPress Eklentileri

Son yıllarda çoğalan dijital pazarlama girişimleri birçok firmanın hazır altyapı arayışını da beraberinde getirdi. Artık markaların web sitelerini wordpress e geçirme sebebi sayılacak güvenlik eklentilerine,  w3 total cache gibi sitenin hızını optimize eden eklentilere ihtiyaç duyması, özelleştirilebilir formlar ve dinamik sayfalar olarak en önceliklikli nedenler arasında gösterilebilir.

Bizde bu yazımızda size WordPress web site kurarken kullanmanız gereken en iyi wordpress eklentilerini listeledik. WordPress sitesini bu eklentiler sayesinde artık daha iyi hale getirebilir ve sayfalarınızda entegre edebilirsiniz.

En iyi wordpress eklentileri, üyelik eklentisi:

User Registration

Bazen wordpress temanızın size sunmuş olduğu üyelik sayfalarının dışında, farklı bir üyelik formuna ihtiyacınız olabilir. User Registration eklentisi bu tür özelleştirmeler ve farklı mantıksal koşullar sağlayarak size yardımcı olur. Oluşturduğunuz üyelik formalarınızı ister wordpress blog sayfalarınıza isterseniz de woocommerce ödeme alt yapınıza entegre edebilirsiniz.Buradaki linkten eklentiye ulaşabilirsiniz. 

 

En iyi wordpress eklentileri, sosyal medya eklentisi

Social Share & Locker

Eğer tek amacınız wordpress sayfalarının sosyal medya paylaşım butonlarına sahip olması değilse, daha kapsamlı bir wordpress eklentisi arıyorsanız, Social Share & Locker eklentisi tam size göre. WordPress sayfalarınıza pop-up şeklinde sosyal medya butonları ekleyebilir, istediğiniz şekilde konumunu ayarlayabilirsiniz veya ziyaretçilerinizin içeriklerinizi görmesini, paylaşma şartı ie sağlayabilirsiniz. Eklentiye buradan ulaşabilirsiniz.

WordPress eklentileri Social share & locker

WordPress site hızlandırma eklentisi 

Wp-Rocket

Piyasada bir çok site hızlandırma eklentisi olsada wp-rocket önbellekleme ve diğer eklentilerle uyumlu bir şekilde çalışmasından dolayı en çok tercih edilen eklentiler arasında ön sıralarda yerini almaktadır. Ayrıca wp-rocket kendi cdn desteğini bulundurarak maximum performansı senkronize bir şekilde desteklemeyi amaçlamalıdır. Ne yazık ki bu cdn desteğini ücretli olarak vermektedir. Eklentiye buradan ulaşabilirsiniz.

Wordpress eklentileri

İçeriğimizi nasıl buldunuz? WordPress hizmetlerimizden yararlanmak ve ve bu eklentiler hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu ve bunun gibi diğer içeriklerden haberdar olmak için ise, diğer bloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, bizleri sosyal medya platformlarından da takip edip, güncel wordpress eklentileri hakkında yeni içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Sosyal Medya Analizi

Sosyal medya hesaplarınızı ücretsiz olarak analiz ediyoruz.